DREAM LEAGUE SOCCER 2021 ÇIKTI! ANDROID İNTERNETSİZ 350MB

Sami mz youtube kanalı tarafından yapılan DLS21 modunu bu sitesinden ulaşabilirsiniz, oyun hakkında bilmek istediklerinizi aşağıdan öğrenebilirsiniz.
Oyunun giriş ekranında juventus’lu yeni formalı cristiano ronaldo ve liverpoollu yeni formalı resimleri eklendi, modta sınırsız para Hilesi var modtaki bütün transferler açık istediğiniz oyuncuları satın alarak takımınıza katabilirsiniz. Mod son sürümde yapılmıştır onlain oyunayabilirsiniz, etkinlikler açık!
Evet! Oyuna ilk girişinizde karşınıza böyle bir resim çıkacak “Click Here” yazan yerde sizden tıklamak isteniyor o kısmı tıkladığınızda sizi oyuna yönlendirecek, burda da giriş ekrandaki ronaldo resmi koyuldu, giriş ekrandaki iki oyuncu iki kısma ayrıldı!
Bir önceki resimde o bölümü geçtiğinizde bu kısma yönlendirileceksiniz, Oyunun bu kısmındaysa liverpoollu sadio mane yeni formalı resmi eklendi ve üstünde de dls21 logosu eklendi. 
Oyunun menüsü her zamankinden çok farklı ve değişik, yeni menü şekli eklendi menünün üstündeki logo dls21 logosuna çevirildi, oyun arka planında stadyum HD resmi eklendi ve yarı pembe yarı mavi oldu, oyun tuş renkleri mavi pembe oldu böylece yazılar düzgünce okunabilecek, Oyundaki Oyuncu arka plan kartları pembe mavi oldu ve kartın üzerinde yazılan gen yazıları ve oyuncu ismi düzgünce okunabilir. Oyundaki bütün ikonlar değiştirildi yeni ikonlar tasarlanıp oyuna eklendi.
Gizli Oyuncu haftası menüsü değişirildi, gizli Oyuncu kartlari pembe mavi oldu ve kartların üzerinde soru işareti resmi eklendi, normalde Gizli oyuncunun kart etrafında dönen beyaz resmi mavi oldu.
Modta liverpool 2020-2021 sezonu yeni formalar ve güncel kadro yaması eklendi, Stadyum aynı liverpool stadyumu olan anflied stadyumuna benzetildi ve aynı kapasiteye sahip! %100/NORMAL kadroları mevcüt böylece istediğinize indirip oyuna aktarabilirsiniz, modta lisans modu eklendi tüm logolar lisanslı ve original takımların adlarıda tamamen gerçek maça girip çıksanızda eskisi gibi kaybolmayacak.
Online menüsü değişirildi, online menüsü değişirildi online menüsünde real madrid’li eden hazard yeni formalı resmi eklendi. Ve dlo rating kartı tamamen yenilendi kartın üzerinde barselona’lı Leo Messi yeni formalı resmi eklendi. Online bölümünün üstündeki logo dls21 logosuna çevirildi.

- Tüm transferler açık 🔓
- Sınırsız para Hilesi mevcüt 💵
- Tüm logolar lisanslandı! 🔥
- Son sürüm 6.13
- Koneksiyon: Offline
YAPIMCISI/CREDITS: SAMI MZ

PAYLAŞMAK KESİNLİKLE YASAKTIR! 

-indirme linkleri:

Mediafire :-

Mega :-


Yorum Gönder

1 Yorumlar