EFSANE YENİ FUTBOL OYUNU! ANDROID İNTERNETSİZ 250MB ÜÇ BÜYÜKLER!

 Bugün sizlere efsane bir oyun tanıttım. Oyun 250MB ancak yüklediğinizde 500'e çıkabilir ve bence kesinlikle hakkediyor oyun internetsiz, daha fazla ayrıntı;


Oyun menüsü bu şekilde ilk başta size zorunlu olarak barcelona - real madrid maçı yaptırıyor maç sona erdikten sonra kulüp seçenekleri çıkacak karşınıza 3 türk kulüpleri dahil tüm avrupa kulüpleri mevcüt ve istediğiniz ligte oynayabilirsiniz.


Takım yönetimi bu şekilde oyun formatı dls'ye çok benziyor kariyer modu oluşturduğunuzda size bilinmeyen oyuncular veriliyor ama üst seviyelere çıktığınızda en iyi oyuncuları alabilecek ve büyük takımlarla karşı karşıya oynayabileceksiniz.


Bu bölümde tesisleri geliştirebilir ve ev sahibi stadyumunuzun kapasitesine arttırabilirsiniz, bu aynı dls'deki kulübüm bölümüne benziyor.


Buda transferler bölümü Burda istediğiniz miktarı seçip ve en iyi oyuncuyu elde edebilirsiniz seçtiğiniz miktar neyse o boyutta uygun bir oyuncu alacaksınız.


Bu bölümdeyse aynı fts'deki gibi ayrı bir bölüm var bu bölümde istediğiniz takımları kendiniz eşleştirip istediğiniz kadar maç yapabilirsiniz.


Oynanış çok iyi animasyonlar birbirinden güzel ve çok akıcı, oyuncu yüzleri ve grafikler efsane ötesi oyunu kesinlikle indirip oynamanıza tavsiye ederim.


Kuşbakışı animasyonu gerçekten çok güzel görünüyor üstten stadyum çok görünüyor.


Ve buda oyundan çekmiş olduğum bir kaç kare


Oyuncuların sahaya giriş animasyonu
oyun hakkında bilmeniz gereken önemli bilgiler:

KONEKSİYON internetsiz
OYUN AĞIRLIĞI: 250MB
PLATFORM: ANDROID


İNDİRME LİNKİ:

Mediafire:

APK    


Mega: 

APK     


Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Aga apk iniyor ama yüklemeye çalıştığımda uygulama yüklenemedi hatası veriyor sebebi nedir acaba bilgi verebilir misin

    YanıtlaSil