YENİ DREAM LEAGUE SOCCER 2021 ÇIKTI! GERÇEK OYUNCU RESİMLERİ ANDROID İNTERNETSİZ 350MB

Uzun bir aradan Sonra mod serisi tekrar devam ediyor !!! Yeni Mod Karşınızda !!! Oyun hakkında önemli bilgiler:


Oyun giriş ekranı bu şekildedir bu modu yoğun istek üzerinde dls 21 temalı yaptım, giriş ekranda roberto firmino ve kevin de bruyne bulunmaktadır, ve solunda da DLS21 logosu bulunmaktadır.ÖZELLİKLER


Oyun menüsü bu şekilde bir sonraki fikstür kısmında firmino ve de bruyne bulunmakta, takım yönetiminde jose mourinho ve jürgen kolop koyuldu kulübüm kısmındaysa haaland ve mbappe bulunmakta, oyunun arka planı değiştirildi arka planda aynı dls 21'deki arka plan eklendi ancak bu hareketsizdir


Gördüğünüz üzere tüm oyuncuların gerçek resimleri bulunuyor ve takım yönetimi arka planı değiştirildi. Kadroda birçok yıldız futbolcular var ve kadro yüzlük bu kadronun normal halide var.


Yepyeni bir online menüsü tasarlandı menüde edinsin cavani resmi var ve üstteki yazı DLS21 ONLINE yazısına çevrildi, dlo rating kartında da küçük bir tasarım değişikliği oldu.


Formaları oldukça sade yapmayı çalıştım, formalar oyun içinde tasarlandı sırf logoya uyumlu olsun diye sade yapmayı tercih ettim.


Logo aynı DLS21'deki rüya takımı logosuna çevrildi ve online maçı oynadığınızda rakibinizde bu logo gözükecektir.


Stadyum vu şekilde yapıldı, stadyum ismi rüya takımı stadyumudur ve kapasitesini siz arttırabilirsınız.


Tüm transferler açık ve oyuncu arka plan kartları da değiştirildi. Modta sınırsız para hilesi var.


Oyun içi atmosfer bu şekilde, yeni butonlar tasarlandı yeni radar ve yeni oyuncu kontrol oku yapıldı yeni reklam panoları yapıldı ve skorbord'un sol tarafıda yeşile çevrildi.


Oyun Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler:


KONEKSİYON: İNTERNETSİZ

BOYUT: 350MB

CIHAZ: ANDROID

SÜRÜM

YAPIMCI: SAMİ MZ


İNDİRME LİNKİ:


Mediafire:

Yorum Gönder

7 Yorumlar