FTS 21 ANDROID İNTERNETSİZ YENİ FORMALAR YENİ TRANSFERLER MESUT ÖZİL!

Efsane mod sizlerle!!! bugün sizlere FTS21 FIFA21 modunu tanıttım, Android cihazlarında çalışır %100 Türkçedir, İnternetsiz bir oyun daha fazla ayrıntü:
oyun menüsü bu aşağıdaki gibidir, bu menüden kariyer modu,takımlar, maç oynama ve ayarlar kısımlarına ulaşabilirsiniz, oyunun arka planında PSG'de forma giyen dünyaca ünlü futbolcu KYLIAN MBAPPE bulunmaktadır. oyunun arka planında birbirinden güzel müzikler bulunmaktadır.
oyunda kariyer modu bulunmakta, kariyer modunda ilk başta takım isminizi yazıyorsunuz ardından sizi temsil eden bir kulüp seçeceksiniz ve sonra o külüple yolunuzu devam edeceksiniz ve şampiyon olana kadar devam etmeniz lazım.
Bu bölümde ise dostluk maçı yapacaksınız burda 2 takım eşleştireceksiniz karşı takımı seçme hakkınız var, istediğiniz ligden istediğiniz kulübü eşleştirebilirsiniz.
tüm ligler tüm takımlar bulunmakta, ve tüm takımların 2020-2021 sezonu yeni formları bulunmakta.
oyunda süper lig ekiplerinden fenerbahçe'nin yeni dünyaca ünlü dev transferi Almanya doğumlu Türk asıllı mesut özil fenerbahçe kadrosuna eklendi ve yüzü çok benziyor.
maç içi grafikler bu şekildedir yeni reklam panoları yeni radar yeni butonlar yeni kontrol oku ve yeni skorbord eklendi, grafikler çok iyi ve çok canlı görünüyor oynarken çok keyif alacağınızdan eminim!
linki aşağıdaki yeşil yazıdan ulaşabilirsiniz.
İNDİRME LİNKİ
FTS21 <

Yorum Gönder

3 Yorumlar