EFSANE OYUN! DREAM LEAGUE SOCCER 2022 MODU ÇIKTI! ANDROİD İNTERNETSİZ 350MB

bugün sizlere DREAM LEAGUE SOCCER üzerinde kendim yapmış olduğum efsane bir dream league soccer 2022 modunu tanıtacağım, mod 350MB internetsiz ve sadece Android cihazlarında çalışır oyun son sürümde yapıldı online oynayabilirsiniz, oyun tamamen mavi turuncu temalı bir tasarıma sahip, giriş ekranı aşağıdaki gibidir giriş ekranda borusuna dortmund yıldızı erling haaland resmi bulunmakta!
oyun menüsü bu şekildedir arka plan yatay olarak mavi ve turuncu temalı tasarlandı ve üzerinde istetik efektler bulunmakta! bir sonraki fikstür kısmında mavi arka planlı erling haaland ve sağ köşesinde DLS22 logosu var, takım yönetiminde jose morinho ve kulübüm kısmında da kylian mbappe bulunmaktadır!
online bölümü bu şekildedir mod son sürüm online oynayabilirsiniz, dlo rating kartı değiştirildi kartın altında özel olarak DLS yazıyor,üstteki logo DLS22 ONLINE yazısına çevrildi. ve bir başka yeniliğimiz ise alttaki tuş şekilleri! bu yeni şekillerdir ve sağında takım yönetimi solundaysa yerel çok oyunculu yazıyor bu yeniliği umarım beğenirseniz!
transferler tamamen açık istediğiniz futbolcuyu alabilirsiniz ve oyuncu arka plan kartları değiştirildi aynı şekilde oyuncu arka plan resmi mavi turuncu temalı tasarlandı!
bu moda özel yeni mavi turuncu temalı formalar tasarladım ev sahibi, deplasman ve üçüncü forma bulunmakta! ayrıca bu moda özel yeni bir logo tasarlandı!
takım yönetimi arka planı sade oldu! kadro bu şekildedir, ilk hücum hattında bu yılın en yıldızlarından kylian mbappe, Robert lewondoski ve erling haaland bulunmakta! kadroda milli gururumuz hakan çalhanoğlu var bu kadronun normal halide var isteyen %100 isteyen normal kadro indirebilir!
modtaki bütün logolar lisanslı ve kalıcıdır! tüm takımların logoları gerçek ve tüm takımları gerçek isimleri yazmaktadır! her ne kadar maç yaparsanız yapın ama logolar hiç kaybolmayacak!
stadyum bu şekilde üstü açık yapıldı ve böylece gayet şık bir görünüşe sahip oldu! ve kapasitesi de uygundur! modta sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz!
APK DLS 2022
APK DLS22 indir
OBB DLS 2022
OBB DLS22 indir
DATA %100
DATA %100 KADRO indir
DATA NORMAL
DATA NORMAL KADRO indir

Yorum Gönder

3 Yorumlar