COF 2021 DEV GÜNCELLEME!! YENİ ANİMASYONLAR ANDROID 1GB APK,OBB

Champions Of The Fields yeni büyük bir güncelleme ile aramızda!!! Champions Of The Fields yan kısa adıyla (COF21) NetEase tarafından geliştirilmişti ve zaten kanalımızda tanıtım videosu bulunmaktaydı! daha fazla ayrıntı:
oyun menüsü bu şekildedir, gerçekten champions of The feilds oyunun menüsü futbol oyunları arasında en iyisi ve favorimdir! menüde bir oyuncu görünüyor ve sürekli olarak değişecektir mesela ronaldo mu? ronaldu'dan sonra kadronuzda hangi yüksek gelir futbolcu varsa o gösteriliyor ve zaman zaman arkaya dönüp şık hareketler yapıyor ve buda iyi bir animasyon olmuş!!
Oyun internet bağlantısı gerektirir yani internetlidir İnternet bağlantısı olmadan hiçbir şekilde oynanmaz ve bence DLS 21'den internetli olmaya hakkeden bir oyun çünkü oynarken gerçekten keyif veriyor.
kadronuzda ilk başta REMY, HERNANDEZ VE GALLEJO gibi oyuncular olacak, azda olsa diğer oyunculardan genleri yüksek ve şık goller atabilirsiniz! etkinliklerde 3-4 maç yaptığınızda CRİSTİANO RONALDO'ya sahip olacaksınız ve Cristiano ronaldo gerçekten çok güçlü takımınızın skorer ismi olabilir!!
oyun 1 GB APK-OBB indireceksiniz ikisini de indirmek zorundasınız yoksa oyun hiçbir şekilde açılmaz sorun yaşarsınız link aşağıda. Bu yeni dev güncellemede oyuna gerçek futbolcuların gerçek hayatta yaptıkları gol sevinçleri eklenmiştir, mesela örnek vermiş olursak bu oyunda ROBERT lewandowski, Cristiano ronaldo ve Muhammed salah'ın gerçek hayatta maçlarda gol attıktan sonraki o popüler gol sevinçleri oyunda sık sık gösteriliyor ve bu gerçekten mükemmel olmuş, çok gerçekçi görünüyor!
APK CHAMPİONS OF THE FIELDS
APK indir
OBB CHAMPİONS OF THE FİELDS
OBB indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar