FTS 2022 ÇIKTI! ANDROID İNTERNETSİZ 21/22 FORMALAR 350MB

bugün sizlere yepyeni bir FTS 2022 modunu tanıttım! oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışır! 350MB tır, arka planda birbirinden güzel şarkılar çalınmaktadır.
oyun menüsü bu şekildedir arka planı mavi sade olarak tasarlandı, arka planda birbirinden güzel şarkılar çalınmaktadır! eminim bu çok hoşunuza gidecektir!
oyunda kariyer modu açıktır istediğiniz kulübü seçip bir kariyer başlatabilirsiniz istediginiz ligten istediğiniz kulübü seçebilirsiniz oyun hileli ve istediğiniz kadar harcayabilirsiniz!
Bu kısımda istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçerek eşleştirebilirsiniz, eşleştirdiğiniz takımla dostluk maçları yapacaksınız ayrıca diğer seçeneklerde var eşleştirdikten sonra o seçenekleride göz atmanızı tavsiye ederim.
sağ üst köşeyi tıkladığınızda karşınıza bir menü çıkacak bu menüde çeşitli kanal logosu ve skorbord resimleri var beğendiğiniz herhangi birini seçip oyunda öyle görünmesini sağlayabilirsiniz!
Oyun bir FTS 22 Modudur! oyundaki bütün takımlar olmazsa da tüm dev kulüplerin 2021 ve 2022 sezonu yeni formaları bulunmaktadır! sizin tercih ettiğiniz tüm futbol kulüplerinin 2021 ve 2022 sezonu yeni formaları tasarlanmıştır!
Pandemi nedeniyle stadyumlardaki seyircileri kaldırdık böyle gerçek hayattaki gibi hissedebilirsiniz! maçlar tamamen seyircisiz oynanacak bu modta!
oyun içi grafikler mükemmel!! Yeni buttonlar tasarlandı yeni radar tasarlandı yeni oyuncu kontrol oku tasarlandı! Yeni skorbord ve kanal logosu eklendi!! reklam panolarıda tamamen yenilendi.
APK FTS 2022
APK indir
OBB FTS 2022
OBB indir
DATA FTS 2022
DATA indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar