SÜPER LİG MODU! DREAM LEAGUE SOCCER 2021 ANDROID İNTERNETSİZ 350MB YENİ MENÜ!

Efsane türkiye süper toto süper lig modu karşınızda! Dream League Soccer üzerine yapmış olduğum bu mod 350MB tır. oyun internetsizdir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan efsane bir modtur! oyun sadece Android cihazlarında çalışır. oyunun giriş ekranında Radamel Falcao, Mesut Özil ve Cenk Tosun koyuldu Giriş ekranında DLS 2021 Logosu ve logonun üstünde GALATASARAY,FENERBAHÇE,BEŞİKTAŞ,TRABZONSPOR ve MEDİPOL BAŞAKŞEHİRin logoları koyuldu ve sol en altta önemli bir açıklama bulunmaktadır.
Oyunun menüsü bu şekildedir yepyeni bir menü sizi karşılıyor BİR SONRAKİ FIKSTÜR kısmında mesut özil resmi bulunmakta TAKIM YÖNTİMİ kısmında beşiktaş teknik direktörü sergen yalçın koyuldu bu sezon takımını zirveye çıkaran sergen yalçın fotoğrafını koymaya tercih ettik ve en doğrusu bu olduğunu düşünüyorum! KULÜBÜM kısmında ise Galatasaray'a dönen Henry Onyekuru fotoğrafı bulunmaktadır ve menünün üstündeki yazı DLS21 yazısına çevrildi! oyun arka planında eşsiz ve kalitalı bir stadıyum fotoğrafı bulunmaktadır! arka plan her zamankinden daha çok kalitalı oldu!
Bu kısımda Abdülkadir ömür fotoğrafı koyuldu ve sol üstte DLS21 logosu bulunmakta olup altında da Galatasaray,fenerbahçe,Beşiktaş,trabzonspor ve medipol başakşehir'in logoları gözükmektedir!
Oyun internetsizdir ancak son sürümdür online oynayabilirsiniz arkadaşlarınızla dostluk maçları yapabilirsiniz! Yeni tuş rengi teması tasarlandı bu kısma özel tuş rengi kırmızı yeşil oldu ve sağında TAKIM YÖNETİMİ solunda da YEREL ÇOK OYUNCULU yazıldı. yeni bir dlo rating kartı tasarlandı kartta Medipol başakşehir'li irfan can kahveci bulunmakta olup kartın altında DLS logosu bulunuyor ve buda bir fenerbahçe teması oluşturuyor! en üstteki logo da DLS21 ONLINE yazısına çevrildi!
Transferler tamamen açıktır istediğiniz oyuncuyu kadronuza katabilirsiniz tüm süper yıldızlar açıktır! Yeni oyuncu arka plan kartları tasarlandı kartların arka planı mavi temalı oldu ve üzerinde de saydam efektler bulunuyor ve bu kartı güzelleştirmiş! oyundaki bütün ikonlar yenilendi yeni ikonlar eklendi.
Modta Hem normal kadro ve hem %100 kadro bulunmakta siz sadece birini tercih edeceksiniz ikisininde kurulumu aynıdır hiç bir fark yoktur! takım yönetimi arka planı sade oldu ve kadro tamamen günceldir daha çok formda olan oyunculara özen gösterdik tüm oyuncular doğru pzosiyonludur ve boyları gerçektir tüm pozisyonlar kadroda doğru bir şekilde dizildi!
Yeni Formalar tasarlandı yeni logo yapıldı! bu yamaya özel Türkiye temalı formalar tasarlandı ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar özel tasarımlıdır! formalar gayet kaliteli ve güzel.
Oyun içi grafikler gayet güzel! Yeni buttonlar tasarlandı basınca renk değiştirir yeni radar tasarlandı yeni oyuncu kontrol oku yapıldı reklam panoları yenilendi reklam panolarında daha çok Türkiye süper ligdeki sponsorları eklemeyi çalıştık! kendinizi adeta süper toto süper liginde hissedeceksiniz!
Modtaki bütün logolar lisanslıdır bütün logolar %100 kalıcı! istediğiniz kadar maç yapabilirsiniz ama yinede logo kalıcı olacaktır ve aynı zamanda kulüplerin adlarıda aynı gerçekteki gibi gerçektir!
Yeni stadıyum şekillendi! stadıyum ATATÜRK OLİMPİYAT STADYUMU olarak adlandırılmıştır! kapasite orta derecelidir! modta sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz zaman istediğiniz şekilde stadıyumu değiştirebilirsiniz!
APK DLS21 TRSL 2021
APK indir
OBB DLS21 TRSL 2021
OBB indir
DATA DLS21 TRSL %100
DATA %100 indir
DATA DLS21 TRSL NORMAL
DATA NORMAL indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar