TÜRKİYE YAMASI 2022 DÜNYA KUPASI KADROSU!! DREAM LEAGUE SOCCER

Merhaba! Bugün sizlere milli takımımızın 2022 dünya kupası kadro yamasını tanıttım! kadro tamamen güncel ve tüm oyuncular bulunmakta! bu kadronun normal halide bulunmaktadır! daha fazla ayrıntı;
yama son sürümde yapıldı! yamada sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para tamamen sınırsızdır ne kadar harcarsanız harcayın ama yinede hiçbir şekilde azalmayacaktır! yamadaki bütün logolar lisanslı ve kalıcıdır ve takımların adlarıda gerçektir istediğiniz kadar maç yapın ama logolar hiçbir şekilde kaybolmayacak.
Milli takımımızın yeni formaları tasarlandı ev sahibinden tutun kaleciye kadar milli futbol takımımızın güncel formaları bulunmaktadır!! Türkiye milli takımının resmi bayraklı logosu oyuna eklendi!
Yeni Atatürk stadyumu şekillendi ve "Atatürk Stadyumu" olarak adlandırıldı! Stadyumu aynı Atatürk stadyumuna benzetmesi çalıştık umarım hoşunuza gidecektir!
Kadromuz bu şekildedir kadro tamamen %100 güncel milli takımımızın tüm oyuncuları bulunmakta bütün oyuncuların pozisyonları doğru ve boyları gerçektir yüzlerine de oldukça benzetmeyi çalıştık!
Buda milli takımın normal kadrosu normal kadrosuda aynı şekilde güncel ve tüm boylar, pozisyonlar ve ayakları doğrudur, siz iki tercih yapacaksınız ya %100 kadro yada normal kadro bunların sadece birini indireceksiniz indirdikten sonra videodaki kurulumu izleyerek yapın.
TÜRKİYE YAMASI %100
TÜRKİYE %100 indir
TÜRKİYE YAMASI NORMAL
TÜRKİYE NORMAL indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar