YENİ FIFA 2021! GÜNCEL TAKIMLAR GS-FB ANDROID İNTERNETSİZ

Uzun bir aradan sonra yeni Efsane bir FIFA 2021 moduyla karşınızdayım! mod 770MB ancak indirdiğinizde 1GB'a kadar çıkabilir! oyun tamamen internetsizdir çevrimdışı oynayabilirsiniz ve şunu belirtmek isterim ki bu oyun sadece ANDROID cihazlarında çalışabilmektedir!
oyun menüsü bu şekildedir yepyeni tasarımlar yapıldı yeni şarkılar eklendi oyunda birbirinden güzel süper şarkılar çalınmaktadır! tüm ligler bulunmakta istediğiniz ligi seçip kariyer yapabilirsiniz.
oyunda türkiye süper ligi yok ancak! süper ligten güncellenmiş hâli bulunan iki kulübümüz var, GALATASARAY ve FENERBAHÇE bu iki kulübümüzün güncel kadrosu ve 2020/2021 sezonu yeni formaları tasarlanmıştır ev sahibinden tutun üçüncü formaya kadar tamamen günceldir ikisinin! diğer Türk kulüpleri yok ama bir sonraki modlarda tüm takımlarımız olmazsa bile 5-10 takımı güncel olacak! takipte kalın.
Avrupa takımlarının neredeyse tamamı günceldir tüm kulüplerin 2020 ve 2021 sezonu yeni formaları bulunmakta tamamen eksiksiz ev sahibinden tutun kaleciye kadar 2020 ve 2021 sezonu yeni formaları bulunmaktadır! ve bu kulüplerin kadroları tamamen %100 güncel tüm oyuncular mevcüt!
Bu kısımda istediğiniz ligten istediğiniz takımı karşılaştırıp keyifli bir dostluk maçı oynayabilirsiniz derbi maçları yapabilirsiniz bu kısımda istediğiniz futbol stadıyumunu seçebilirsiniz! GALATASARAY ve FENERBAHÇE kulüplerini REST OF WORLD kısmından seçebilirsiniz.
Oyun içi grafikler müthiş! Efsane grafikler ve daha canlı görüntülerle birbirinden keyifli maçlar yapabilirsiniz çeşitli Avrupa stadıyumları bulunmakta onların hangisini seçerseniz seçin o stadyum kaliteli bir şekilde oyun içinde görünecek!
Bu AYARLAR kısmıdır burda şarkı sesini ayarlayabilirsiniz, burda zorluk derecesi var ister dünya standardı ister amatörce ister diğer seçenekleri seçebilirsiniz! tamamen size kalmış! şimdi oyunun nasıl Türkçe yapılacağını anlatacağım! öncelikle youtube'taki videomun açıklama kısmında site linki var ordan ZARCHIVER uygulamasını indirmelisiniz indirdikten sonra oyunu videoda gösterdiğim gibi kurun ve sonra Türkçe dili yapmak için Android klasörüne girin data'yı tıklayın ve COM,EA,GAME,FIFA14_ROW klasörünü bulun ve tıklayın, sonra İNİ adlı klasöre girin NA klasörüne tıklayın ve orda LOCALE,İNİ adlı dosyanın üzerine basılı tutup silin ve oyuna giriş yapın oyununuz Türkçe olur, eğer sorun yaşarsanız bu gönderinin altında sorununuzu yorum yaparak bana belirtebilirsiniz!
APK FIFA 2021
APK indir
OBB FIFA 2021
OBB indir
DATA FIFA 2021
DATA indir

Yorum Gönder

2 Yorumlar