BEŞİKTAŞ YAMASI 20/21 GHAZZEL, ABOUBAKAR.. GÜNCEL! DREAM LEAGUE SOCCER

Türkiye Süper Lig 2020/2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş spor kulübü oldu! tebrikler hak eden kazandı, ve bugün sizlere DREAM LEAGUE SOCCER'de Beşiktaş Yamasını yapmayı karar verdim!
Yeni Beşiktaş formaları tasarlandı! 2020 - 2021 sezonu yeni formaları oyuna eklendi ev sahibinden tutun kaleciye kadar beşiktaş 2020 ve 2021 sezonu yeni formaları eklendi tamamen eksiksizdir ve oyunda sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz!
Beşiktaş kadrosu bu şekildedir, tamamen doğru pozisyonlu ve tüm oyuncular bulunmakta oyuncular 100 genli ancak bu kadronun normal halide var, bütün oyuncular yaratılıp muazzam bir şekilde dizilmiştir! eksik yok! bütün Beşiktaş oyuncuları bulunmakta oyuncu yüzlerini de oldukça benzetmeyi çalıştık!
Buda Beşiktaş spor kulübünün normal kadrosu normal kadrosuda aynı şekilde doğru pozisyonlu, güncel ve tüm oyuncular bulunmakta! oyunda sınırsız para hilesi var istediğiniz kadar harcayın ama yinede hiç bir şekilde paranız azalmayacaktır! para sınırsızdır! yamadaki bütün logolar lisanslandı logolar kalıcıdır, istediğiniz kadar maç yapın ama yinede logolar gitmeyecek!
BEŞİKTAŞ YAMASI %100
BJK %100 indir
BEŞİKTAŞ YAMASI NORMAL
BJK NORMAL indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar