EFSANE! YENİ MOBİL FUTBOL OYUNU! ACE SOCCER 2021! ANDROID GERÇEK YÜZLER

Yeni futbol oyunu karşınızda! Android telefonlarına yeni bir futbol oyunu geldi, oyun "CrazySports" isimli şirket tarafından yapılmış ve bu şirket asyalı bağımsız bir şirkettir, oyundaki herşey kendilerine ait, teknoloji ve oyun içindeki herşey sıfırdan yapılmış! oyun biraz VİVE LE FOOTBALL oyununa benziyor, bu şu demek oluyor ki vive le football diğer şirketleri teşvik etmiş!
Oyun Resmi olarak FIFpro tarafından lisanslanmış tüm avrupa kulüpleri dahildir! tabi tüm kulüpler değil! sadece dev kulüpler bulunmakta! logolar gerçek olmazsa da çok belirgindir! bir bakışta logonun hangi takıma ait olduğuna anlayabilirsiniz!
Oyunda Japonca dışında başka diller yok! ama oyun resmi olarak çıktığında başka dilleride eklerler! menü güzel tasarlanmış ve gayet şık olmuş, menüde takım yönetimi, transferlere, kulübüme ve maça da burdan gireceksiniz!
Bu oyunun grafikleri gerçekten mükemmel ve göz alıcı! oyunda gerçek yüzler bulunmakta, dünya yıldızlarının gerçek yüzleri var ve gerçekten benziyor! ve hatta şunu diyebilirim ki bu oyundaki yüzler DLS 21'den daha iyi! ve DLS 21'i grafik açısından bu oyunla kıyaslarsak, DLS 21 geride
kalıyor.


OYUN 400MB VE GÜNÜMÜZDE BİR OYUNUN İNTERNET BAĞLANTISINA İHTİYAÇ DUYMASI YAYGINDIR VE BU BİR İSTİSNA DEĞİLDİR! MEDİAFIRE
APK ACE SOCCER 2021
MEGA
APK ACE SOCCER 2021

Yorum Gönder

0 Yorumlar