EFSANE YENİ MOBİL FUTBOL OYUNU ANDROID İNTERNETSİZ BJK,GS,FB

Yine Her zamanki gibi efsane bir futbol oyunu karşınızda! oyun 250MB ancak yüklediğinizde 500MB'ye çıkabilir. bu oyun sadece Android cihazlarında çalışır ve internet bağlantısına ihtiyaç duymayan güzel bir oyundur.
oyun menüsü bu şekildedir, ilk başta barcelona, real madrid maçı yapacaksınız maç sona erdikten sonra kulüp ve bir lig seçmenize isteyecek tüm avrupa kulüpleri ve BEŞİKTAŞ, GALATASARAY, FENERBAHÇE gibi 3 büyük Türk kulüpleride bulunmakta bu 3 büyükler arasında da seçim yapabilirsiniz.
Takım yönetimi bu şekildedir, oyun formatı Dream League Soccer 2021'e çok benziyor, öncelikle kadronuzda ismi bilinmeyen değişik isimli oyuncular veriliyor ancak kariyer oluşturduğunuzda maksimum levellere ulaştığınızda en iyi oyuncuları alabilecek ve büyük kulüplerle karşılaşabileceksiniz!
Bu kısımda tesisleri geliştirebilir ve stadıyumunuzun kapasitesini arttırabilirsiniz! bu bölüm daha çok Dream League Soccer'deki kulübüm kısmına benzemektedir.
Bu bölüm transferler bölümüdür! burda rastgele yıldızlar çıkıyor, hangi miktarı seçerseniz seçin size o miktara uygun yıldız oyuncular çıkacaktır!
Bu bölümde aynı FTS gibi kendiniz hem kendi ve hem karşı takımı eşleştirip dostluk maçları yapabilirsiniz! BJK,GS,FB dahil tüm avrupa devleri bulunmakta!
Oynanış akıcı! animasyonlar mükemmel! grafikler süper ötesi!! eminim oynarken çok keyif alacaksınız oyun çok keyifli ve çok eğlencelidir!
APK RF21
APK indir
DATA RF21
DATA indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar