GALATASARAY 2022 FORMALARI NASIL İNDİRİLİR? DLS 21

<> GALATASARAY 2021 VE 2022 SEZONU FORMALARI BELLİ OLDU! TÜM FORMALARI ÇIKMIŞ OLMAZSA DA EV SAHİBİ VE DEPLASMAN FORMALARI ELİMİZDE! BU FORMALARI SADECE BU SİTEDEN İNDİREBİLİRSİNİZ EV SAHİBİ FORMA YAPIMCISI WID10'DUR ANCAK DEPLASMAN FORMASININ YAPIMCISI BENIM!
Formalar tamamen düzgün bir şekildedir! renk farklılıkları yok! en iyi şekilde gözükecektir! bu formaları indirip yapabilirsiniz, bu sezonki Galatasaray formaları güzel olmuş, beşiktaş ve fenerbahçe 2022 formaları henüz çıkmadı çıktığında hemen tasarlayıp sizlerle paylaşacağım yapmanız gereken tek şey kanalı abone olup bildirimleri açmak böylece attığım her videodan haberdar olabilirsiniz! AŞAĞIDA FORMALARI KOYACAĞIM VE HER FORMANIN ÜZERİNDE IBB,IMAGE ADLI LİNK YAZILARI VAR. O LİNK YAZILARI KOPYALAYIP OYUNDA YAPIŞTIRACAKSINIZ! ZATEN YOUTUBE'TA BUNUN KURULUMU BULUNMAKTA SAMİ MZ ADLI KANALIN SON VİDEOSUNDA NASIL YAPILACAĞINI KOLAYCA ÖĞRETTİM! tekrar ediyorum bu formaların sadece iki tanesi bulunmakta yani sosyal medyada iki tane Galatasaray spor kulübünün 2021 ve 2022 sezonu formaları bulunmakta! diğer takımların ki henüz çıkmamıştır! OYUN İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER:
<>
Nasıl İndirilir? - Öncelikle DREAM LEAGUE SOCCER 2021'i indirin, ardından aşağıda bıraktığım formaların üstündeki linkleri kopyalayın kopyaladıktan sonra oyuna giriş yapın ve oyunda yapıştırın aynı şekilde logo da böyle eklenecek aynı kurulumu yapacaksınız fakat sadece yerleri farklı onu yapabilirsiniz diye düşünüyorum gayet kolay ve eğer yapamazsanızda youtube kanalıma girip son videomu izleyerek yapabilirsiniz! kanalı abone olup bildirimleri açmayı unutmayın! ve videomu da beğenirseniz sevinirim!
GS 21-22 EV SAHİBİ:- https://i.ibb.co/xXYJVr0/ev-sahibi-by-wid10.png
GS 21-22 DEPLASMAN:- https://i.ibb.co/PhhpPbV/deplasman-by-SAM-MZ.png
GS RESMİ LOGOSU:- https://i.ibb.co/c1RwTDB/Galatasaray-logo-wid10.png
Üçüncü forma ve kaleci formaları çıktığında hemen tasarlanıp eklenecektir ve bundan haberdar olmak için e posta yoluyla siteme abone olursanız bundan anında bilgilendirileceksiniz! sadece bu değil! paylaştığım her gönderiden anında haberdar olacaksınız! <>

Yorum Gönder

8 Yorumlar

 1. Üçüncü forman ve kaleci forması ne zaman eklenecek

  YanıtlaSil
 2. Sami bey dls 22 obb indirdik play storeden ek içerik istedi sonra tamam diyince internet bağlantım sıkıntılı gösterip oyundan çık modunu gösterdi

  YanıtlaSil
 3. Sami bey Gs kaleci formaları artık çıkmış tasarım yapsanız seviniriz

  YanıtlaSil
 4. Sami bey deplasman forma numarasi neden siyah normalde sarı

  YanıtlaSil
 5. Galatasarayın tüm formaları çıktı ama hiç bşr site formaları yapmadı bu ne demek oluyor ?

  YanıtlaSil