FIFA 21 YENİ FORMALAR 21/22 YENİ TRANSFERLER AGUERO, ALABA.. İNTERNETSİZ ANDROID

Yeni Transferler yapıldı, futbol dünyası adeta yanıyor!! bugün sizlere bu transferleri ele alarak efsane bir FIFA 21 modu yaptık! mod 1GB internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır!
EURO 2020 başlamak üzere! ve bizde tüm milli takımları güncelledik! Türkiye dahil tüm milli takımlar bulunmakta ve bu takımların yeni formaları bulunmaktadır! milli takımların kadroları güncel ve tüm oyuncular bulunmakta!
Sergio Aguero manchester city'den barcelona'ya transfer oldu! oyunda Sergio aguero'yu barcelona takıma kattık yüzü gerçektir ve forvette yer alıyor!
Real madrid'in süper starı ve dünyanın en forvetlerinden olan KARİM BENZEMA Fransa milli takımına yıllar sonra tekrar geri döndü! FIFA 21'de bizde aynı şekilde karım benzema'yı fransa milli takımına dahil ettik!
oyun içi grafikler bu şekildedir! grafikler yükseltilmiş ve adeta PS4'ta oyunuyormuşuz gibi geliyor! grafikler çok akıcı ve mükemmel!
oyunda süper ligten maalesef sadece galatasaray ve fenerbahçe takımı var! ama ilerde süper ligin tamamen güncel olduğu bir mod daha gelecek! formalar 2022 formaları olacak!
oyundaki bütün formalar 2021/2022 sezonu formaları! Yeni 2021/2022 sezonu formaları tasarlandı! bazı kulüplerin yok çünkü o kulüplerin 2022 formaları daha belli değil belli olunca hemen güncelleyip sizlere sunacağım!
APK FIFA 21
APK indir
DATA FIFA 21
DATA indir
OBB FIFA 21
OBB indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar