FTS 2022!! YENİ TRANSFERLER, GÜNCEL KADROLAR, YENİ GRAFİKLER! ANDROID 350MB İNTERNETSİZ

FIRST TOUCH SOCCER 2022 (FTS22) Yine efsane yenilikleriyle karşınızda! Bildiğiniz üzere piyasada 2015'ten beri aralıksız bir şekilde büyük bir topluluk tarafından beğeniliyor, oyunu her güncellemede daha iyi hâle getirmeyi çalışıyoruz.

Oyunun kariyer kısmında hatalar vardı oyun duruyordu kariyerinizi sürdüremiyordunuz, bu yeni modta o sorunlar tamamen giderildi artık daha iyi ve sorunsuz bir kariyer geçirebilirsiniz.

Daha önceki modlarımızda pandemi dönemi dolayısıyla taraftarları kaldırmıştık ancak şuan normalleşme dönemine geçtiğimiz için gercek hayatta statlarda taraftarların mesafeli bir şekilde maçı yakından takip etmelerine izin verildi ve bizde bunu ele alarak oyunda taraftarları maskeli ve mesafeli bir şekilde tribünlere dizdik bu çok hoşunuza gidecektir!


Oyundaki bütün kadrolar güncel yeni transferler eklendi, AGÜERO, UPAMECANO, WIJNALDUM, GARCIA bu oyuncular sezonun ilk transferleriydi bunları oyuna ekledik. Ve tüm kulüplerin 2021/2022 sezonu yeni formaları eklendi.

class="separator" style="clear: both; text-align: center;">

Oyun grafikleri bu şekildedir, bu grafikler gerçekten çok canlı ve mükemmel görünüyor iki çeşit grafik eklendi biri güneşli biri bulutlu hava grafiği, yeni top eklendi, yeni reklam panoları ve yeni buttonlar tasarlandı ayrıca sol üst köşedeki skorboard değiştirildi.


Yorum Gönder

2 Yorumlar