SÜPER!! YENİ MOBİL FUTBOL OYUNU! FTS BENZERİ! İNTERNETSİZ 35MB ANDROID/İOS

Efsane yeni mobil futbol oyunu çıktı! Oyun FTS benzeridir, ancak tasarım ve oynanışta biraz farklılık gösterebilir! Aslında bu oyun FTS'nin birçok özelliğini dayanan bir futbol oyunudur ve bir geliştiricinin, bir futbol oyununda her zaman talep edilen bu harika işlevlerin birçoğunu kurtarmaya teşvik edilmesi ve FTS'den sonra elimizde çok az veya hiçbir şey görülmedi, takımları düzenlemenize ve kitlerinizi gerçeğe dayalı olarak oluşturmanıza izin veren mükemmel bir futbol oyunudur.


MİLLİ TAKIM, VE LİGLER:

Oyunda bulunan ligler:

- TÜRKİYE (SÜPER LİG)
- ALMANYA (BUNDESLİGA)
- İSPANYA (LALİGA)
- İNGİLTERE (PREMIER LEAGUE)
- İTALYA (SERİE A)
- FRANSA ( LIGUE 1) 

FTS ve DLS'nin saf tarzında, bu işleve sahip olmanın önemi çok geniştir, çünkü düzenleme yapabilmenin yanı sıra kendi formalarımızıda oluşturabiliriz! 

Ana teması, alt kategorileride bir temel ekiple başlayabilmek başarıları ve zaferleri toplarken en üst kategoriye çıkabileceğiniz yolculuğunuz boyunca ilgili turnuvaları oynama fırsatına sahip olacağınızdır örneğin ikinci ligde yerel lige katılmanız size karşılık gelir ancak en yüksek kategoride şampiyonlar ligine hak kazanabilirsiniz bu şekilde herhangi bir takımın sezon takvimine denk gelmesi gerektiği gibi koordine edilir.

Oyun içi grafikler bu şekildedir, grafikler gayet güzel ve akıcı! Skorbord, Button, radar, reklam panoları, taraftarlar ve çim tamamen düzgün bir şekidle tasarlanmış ve Oynanış çok keyif vericidir!


Ek Bilgiler;

OYUN 35MB VE İNTERNET BAĞLANTISINA İHTİYAÇ DUYMUYOR! VE OYUN HEM ANDROID VE HEM IOS TA OYNANIR!


Yorum Gönder

0 Yorumlar