DREAM LEAGUE SOCCER 2022 ANDROID İNTERNETSİZ 300MB LİSANSLİ

Sizlere efsane bir mod hazırladık! Bugün sizlere Dream league soccer 2022 modunu tanıttım! Mod 300MB internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışır!

Modun giriş ekranında Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo koyuldu! Yeni forma renkleri tasarlandı ve bu giriş ekranı havalı yapıyor.

Yeni Menü!

Oyun menüsü bu şekildedir! Menünün bir sonraki fikstür kısmında Lionel Messi koyuldu takım yönetimi kısmında kylian mbappe koyuldu kulübüm kısmında neymar koyuldu ve transferler kısmındaysa kai havertz koyuldu ve bu bölümlerde İngilizce olarak ismi logoların altında eklenmiştir. Ve menünün üstünde de dls 22 logosu bulunmaktadır.

Yepyeni bir arka plan tasarlandı! Arka plan sade beyaz yapıldı her ne kadar sade desek te arkaplan güzel efektler içeriyor!

Ve modta lisans modu var Tüm takımların logosu lisanslıdır ve takımların gerçek adları bulunmakta.

Yeni ikinci giriş ekranı:

Bildiğiniz üzere her zaman bu bölümde ana girişteki oyuncular koyulurdu ama bu modta farklı oldu, bu bölümde neymar ve mbappe resimleri eklendi gerçekten muazzam ve havalı duruyor, sol üstte DLS 22 logosu bulunmakta!Transferler:

Tüm transferler açık ve yeni oyuncu arka plan kartları yapıldı kartlar mavi beyaz temalı yapıldı tüm genler görünecek şekilde tasarlandı! Modta sınırsız para hilesi var istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para tamamen sınırsızdır ve hiç azalmayacaktır. 

Tüm dev kulüpler!

Bu modumuzda Barcelona, Dortmund, Real Madrid, Psg , juventus, liverpool ve real madrid yamaları bulunmakta siz istediğiniz takımın yamasını indirip oyuna aktarabilirsiniz ayrıca şunuda belirtmek isterim ki bu yamalardaki bütün takımların hem %100 kadrosu ve hem normal kadrosu bulunmakta!

Maç içi görünümü:

Modta yeni button, yeni radar, yeni skorboard rengi, yeni oyuncu kontrol oku ve yeni reklam panoları tasarlanmıştır!MEDIAFIRE:Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Mod güzel gibi görünüyor ama artık DLS gibi oyunlar sıkıyor bakalım yüklüyorum

    YanıtlaSil