YENİ MANAJER FUTBOL OYUNU! Soccer Manajer 2021, 300MB

Bugün sizlere yepyeni bir manajer futbol oyunu tanıttım! Oyun 300MB internetsiz ve hem Android hem ios cihazlarında çalışmaktadır.

SÜPER LİG

Oyunda avrupa, asya ve Amerika dahil tüm kıtalardan ülkeler bulunmakta ve bu ülkelerin ligleri mevcüt tüm kulüpler bulunmakta ilk başta istediğiniz ülkeyi seçip o ülkeden kulüp seçip kariyerinizi devam ettirebilirsiniz!

Süper ligten tüm takımlar mevcüt bu takımlar lisanslı ve istediğiniz süper lig takımını seçip kariyer yapabilirsiniz kadrolar şüphesiz güncel değil.

Oyun menüsü bu şekildedir, kaliteli bir tasarım sizi karşılıyor arka planda birbirinden güzel şarkılar çalınmaktadır. Altta stadyum bölümü var ordan stadyumunuzun kapasitesine arttırabilir ve yeni şekiller seçebilirsiniz.

Bu kısımda istediğiniz pozisyonu seçeceksiniz veya aramada istediğiniz bir oyuncuyu aratıp satın alabilirsiniz oyuncunun transfer olması için önce teklif yapacaksınız teklif kabul edildiğinde oyuncu kadronuza katılacak!

Oyundaki grafikler bu şekildedir, ortaya çok müthiş bir grafik çıkmış gerçekten animasyonlar birbirinden güzel ve kaliteli


 


Yorum Gönder

5 Yorumlar