YENİ MOBİL FUTBOL OYUNU! (FMU) ANDROID/IOS MENAJER OYUNU, TÜRKÇE

FMU 2021Play store'da efsane ötesi mükemmel bir menajer oyunu çıktı daha doğrusu oyun 2014 yılında çıkmıştır ancak bu yıl yepyeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme oyunu eskisinden çok daha iyi yapıyor! Oyun 35MB ve internetlidir. Hem Android ve hem IOS cihazlarında çalışmaktadır!


OYUN MENÜSÜ:

Oyun menüsü bu şekildedir oyunda %100 Türkçe dili desteği bulunmakta oyun menüsü 5 kısımdan oluşuyor, MAÇ, KULÜBÜM, TAKIM YÖNETİMİ ve TRANSFER! 

OFİS BÖLÜMÜ:

bu kısımda stadyum, takvim ve ekonominizi kolayca ve net bir şekilde yönetebilirsiniz bu bölüm bana göre çok detaylı olmuş, seçeneklere ayrılması iyi olmuş!


TAKIM YÖNETİM:

Takım yönetiminde kadronuzdaki oyuncuları düzenleyebilir ve yepyeni taktikler deneyebilirsiniz, kadronuzdaki tüm futbolcular Türk isimlidir bu kısımda antrenman bölümü var, dediğim gibi oyunda %100 Türkçe dili desteği bulunmaktadır!

TURNUVALAR:

Bu bölümde birbirinden güzel turnuvalara katılabilirsiniz, uluslararası kupa, lig gibi turnuvalara burdan ulaşabilirsiniz! 

TRANSFERLER:

Bu bölümdeyse yeni transferler yapabilirsiniz önce oyuncuya teklif edeceksiniz teklif ettikten sonra oyuncudan yanıt gelir eğer kabul ederse kadronuza katılacak.


Yorum Gönder

0 Yorumlar