DREAM LEAGUE SOCCER 2022 GLOBAL! ANDROID İNTERNETSİZ GÜNCEL TAKIMLAR

Yeni Mod! Bugün sizlere Dream League Soccer üzerine yaptığımız efsane bir DLS22 modunu tanıttım. Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır oyun boyutu 350MB'tır. Oyunun giriş ekranında Paris Saint-Germain'e transfer olan Lionel Messi fotoğrafı koyuldu ve mavi beyaz bir tema tasarlandı.

İKİNCİ ARAYÜZ:

Bu arayüzde Manchester United'e transfer olan Cristiano Ronaldo fotoğrafını koymaya tercih ettik ve arka planı da kırmızı beyaz temalı oldu sol tarafta Yeni şekilli dls 22 logosu koyuldu.

ONLINE BÖLÜMÜ:

Oyun son sürümde yapılmıştır online maçları yapabilirsiniz Yeni dlo rating kartı tasarlandı kartta Lionel Messi resmi bulunmakta ve teması aynı şekilde çapraz şekilli mavi beyaz temasına dönüştürüldü.

YENİ MENÜ MODELİ:

Bu modumuzda yepyeni bir menü tasarladık menünün sağ tarafında Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve Kylian Mbappe fotoğrafları koyuldu ve sol taraftaysa sadece DLS 22 yıldızlı logosu koyuldu menünün üstündeki logoda dls 22 logosuna çevrildi.

Arka Plan değiştirildi, arka plan da giriş ekrandaki Arka plan kullanıldı ve bu modu daha şık yapıyor.

Oyun tuş renkleri Maviye çevrildi. Yazılar görünecek şekilde ayarlanmıştır.

Tüm transferler açık istediğiniz oyuncuyu satın alabilirsiniz yamada sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para tamamen sınırsızdır.

Yeni oyuncu arka plan kartları tasarlandı oyuncu arka plan kartları teması çapraz bir şekilde mavi beyaz temalı oldu.

GÜNCEL YAMALAR:

Modta tam 9 tane takım yaması mevcüt bu kulüpler tamamen dev kulüplerdir. Siz istediğiniz birini seçip indirebilirsiniz hepsinin kurulumu aynı şekildedir. 

Tüm bu takımların 2021 ve 2022 sezonu yeni formaları mevcüttür. Ve yeni transferler dahil tüm kadrolar güncel.

Tüm takımların hem normal ve hem %100 kadrosu bulunmakta.


YENİ BUTONLAR:

Bu modumuzda DLS 21'deki butonları buraya aktardık ve böylece çok daha şık ve havalı görünüyor tabi sadece bu değil! Oyuna yeni radar Yeni skorbord rengi yeni oyuncu kontrol oku ve yeni reklam panoları tasarlandı!
DATA LİNKİNİ TIKLADIĞINIZDA KARŞINIZA 9 TAKIM KADROSU ÇIKACAK İSTEDİĞİNİZ BİRİNİ TIKLAYIP İNDİREBİLİRSİNİZ.

Yorum Gönder

2 Yorumlar