VIVE LE FOOTBALL ÇIKTI! APK İNDİR ANDROID, İOS, PC

Sonunda! uzun zamandır sabır ve heyecanla beklediğimiz o oyun artık elimizde! VIVE LE FOOTBALL beta sürümü çıktı! Oyunu APK indirebilirsiniz ve hem ANDROID, IOS ve PC'de oyanabileceksiniz. ( İndirme dosyası bu sayfanın sonunda! )

Artık Oynayabilirmiyiz ?

Evet NetEase Şirketi artık özgürce indirip oynamamıza sağladı! Bilineceğı üzere oyunun 20 ağustos'ta çıkacağını duyurmuşlardı ve bugün oyun elimizde hiç bir sorun olmadan indirip oynayabileceğiz!

Vive le football diğer futbol oyunlarına göre çok daha gerçekçi bir futbol deneyimi yaşatıyor bizlere! Oyundaki grafikler, animasyonlar, birbirinden güzel o mükemmel diyaloglar gerçekten muazzam olmuş.


Bu oyundaki macera Alex kariyerine çok benziyor, menajer de dahil olmuştur! Takımınızı yönetebilir ve istediğiniz oyuncuyu transfer edebilirsiniz!

ilk başta grafikler düzgün görünmeyebilir ancak maçtan çıktığınızda ayarlar kısmında  grafik ayarlarını istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

SKILLS MODE:

Bu mod gerçekten inanılmaz! Bu modta takımlar 3 kişilik olacak ve bu modtaki buttonlar gerçek maç sahasındaki butonlardan farklıdır. Burda olağanüstü çalımlarla ve süper rövaşata golleri kaydedebilirsiniz.

Her maçtan sonra veya her maçtan önce basın toplantısı yapılır ve bu toplantıda teknik direktör oyuncular hakkında konuşur ve bu sırada sizde bazı sorular sorulur yani teknik direktör siz oluyorsunuz karşınızda cevap şıkları çıkar oradan soruları yanıtlayabilirsiniz.

Bana göre oyunun en enteresan bölümü GTA5 görünümlü bölümüdür. Burda binanızın istediğiniz yerine gidebilirsiniz oyunda genel menü yok, teknik direktör ile başka bölümlere ulaşabilirsiniz. Bazı kısımlar açık değil leveliniz arttığında açılır!

Oyunda henüz tüm takımlar lisanslı değil milan dışındaki bütün takımlar lisanssız görünüyor ve çoğu futbolcu yok, bu eksiklikler oyun play store'a çıktığında eklenir ve elbette oyunda Türkçe dili desteği de eklenecektir.


Oyun içi grafikler DLS'den bile daha iyi diyebilirim! Birbirinden güzel gol sevinçleri, süt animasyonları ve dahası taraftarlar saha etrafındaki personeller, güvenlik görevlileri, kamermanlar dikkat çekiyor bu ince detaylar oyunu daha iyi yapıyor.ÖNEMLİ:

AŞAĞIDA BIRAKACAĞIM LİNKE GİRİN VE ORDA ANDROID, IOS VE PC SEÇENEKLERİ OLACAK SİZ HANGİ CİHAZDA OYNUYORSANIZ O SEÇENEĞİ TIKLAYIN DİREKT HİÇ BİR SORUN OLMADAN İNDİRİLR.

VLF    < TIKLA


VLF Android APK   < TIKLA


Yorum Gönder

1 Yorumlar