BEŞIKTAŞ YAMASI 21/22 PJANIC, BATSHUAYI, GHAZZEL.. YENİ FORMALAR! DREAM LEAGUE SOCCER

Bugün sizlere DREAM LEAGUE SOCCER'de şampiyonlar liginde oynayan ve bu yıl transfer damgasını vuran Beşiktaş Yamasını yeni formalarıyla tanıttım! Hem normal ve hem 100'lük kadro bulunmakta ve kadro tamamen günceldir.

Oyunda sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para sınırsızdır ve ne kadar harcarsanız harcayın para miktarı yine bitmeyecektir.

Oyuna yepyeni beşiktaş kulübü eklendi! Tüm transferler açık istediğiniz oyuncuyu satın alabilirsiniz para hilesi zaten mevcüt!

YENİ KADRO, YENİ DÜZEN:

Beşiktaş 2021/2022 sezonu yeni kadrosu yapıldı! Tüm oyuncular mevcüt ve doğru pozisyonludur. 

Yeni Transferler:

- Miralem Pjanic 

- Michy Batshuayi

- Rachid Ghezzal

- Alex Teixeira

- Kenan Karaman

...

Ayrıca, Beşiktaş kadrosunun normal genli oynamak isteyenler için hem normal kadro ve hem 100'lük kadro yapıldı! istediğiniz birini indirip kuracaksınız ikisininde kurulumu aynı şekildedir ve kurulumu Sami mz Youtube kanalından bakabilirsiniz.

21/22 YENİ FORMALAR:

Yamada Beşiktaş 2021/2022 sezonu yeni formaları tasarlandı, ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar 2021/2022 sezonu yeni formaları bulunmaktadır!

Ve ayrıca yamada Beşiktaş 3 yıldızlı logosu eklenmiştir!


VODAFONE PARK STADYUMU:

Yamadaki stadyum aynı Vodafone park stadyumuna benzetildi kapasitesi neredeyse aynı ve şeklide çok benziyor. Tek eksiğinin deniz olmaması ;)


Yorum Gönder

1 Yorumlar