COF 2022 ÇIKTI!! EFSANE OYNANIS YENİ GRAFİKLER ANDROID 1 GB APK, OBB İNDİR

Champions Of The Fields 2022 çıktı! Bugün sizlere COF 2022 oyununu tanıttım. Biliyorsunuz daha öncede kanalda paylaşıyorduk ama devamlı değildi sadece sürüm yenilendiğinde geliyor şunu farkettim ki asla tasarımı değiştirmeyi düşünmüyorlar oyunun iç tasarımın çıktığından beri neredeyse aynı.

Yeni güncellemede yani COF 2022'de Oynanış değişti yeni animasyonlar eklendi grafikler iyileştirildi ve artık daha iyi bir oyun deneyimi sunmaktadır. 

Oyun menüsü yine Her zamanki gibi şık duruyor ilk başta menüde camavinga karakteri olacak ama oyuna girip çıktığınızda Cristiano Ronaldo gösterilecek ayrıca şık hareketler yapıyor ve bu havalı görünüyor!

Oyunu indirdiğinizde kadronuz ilk başta görseldeki gibi olacaktır! Kadroda Cristiano Ronaldo bulunmakta ve Camavinga, vallejo gibi yıldız futbolcular mevcüt.

Yeni COF 22'de Yeni animasyonlar Yeni süt animasyonları Oynanış tarzı gibi düzenlemeler gerçekleşti. 

Oyun tam olarak lisanslanmış görünmüyor ama bunuda bir sonraki sürümlerde düzeltmelerini umuyorum.

Yeni turnuvalar eklendi! Turnuvalara katılıp büyük paralar kazanabilirsiniz maçlar gerçekten keyifli geçiyor farklı turnuvalar bulunmakta zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

Grafikler artık daha iyi! Maç içi grafikler gerçekten çok şık görünüyor taraftarlar çok net ve saha çimi çok canlı görünüyor.


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Lütfen yardımcı olun cof bende açılmıyor+ sürekli Google play bağlanma şeyi çıkıyor yardım lütfen.

    YanıtlaSil