GALATASARAY YAMASI 21/22 CICALDAU, MORUTAN.. YENİ FORMALAR DREAM LEAGUE SOCCER

Evet! DREAM LEAGUE SOCCER'da Galatasaray yaması sonunda geldi! Bugün sizlere Dream league soccer'da Galatasaray 2021/2022 güncel kadro yamasını tanıttım.

Oyuna tamamen Galatasaray kulübü eklendi! Yamada sınırsız para hilesi bulunmaktadır istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para sınırsızdır ve hiç azalmayacaktır.

Ve ayrıca tüm transferler açıktır istediğiniz oyuncuyu kadronuza katabilirsiniz!

Kadro tamamen güncellendi kadroda cicaldau ve morutan gibi yeni transferler ve galatasarayın en formda olan oyuncuları bulunmakta! 

Tüm oyuncuların pozisyonları doğrudur ve muazzam bir şekilde pozisyona göre dizildi böylece kadro kurarken kolayca oyuncu değiştirip istediğiniz bölgede oynatabileceksiniz.

Ve ayrıca tabiki yamada Galatasaray normal kadrosunu da koyduk böylece isteyen %100 kadro ile isteyen normal kadro ile oynayabilecek.

Yamada galatasaray'ın 2021 ve 2022 sezonunda giydiği yeni güncel formalarını ekledik! 

Ev sahibinden tutun kaleciye kadar Galatasaray 2021 ve 2022 sezonu güncel yeni formaları bulunmaktadır. Yamada Galatasaray resmi logosu mevcüt!

Stadyum aynı Türk Telekom stadyumuna benzetildi ve kapasitesi 50.000'den fazla olsa da şekli Galatasaray stadyumuna çok benziyor ve koltuklar turuncudur.

 

Yorum Gönder

2 Yorumlar