Dream League Soccer 2022 Android/İos 400MB

Ve sonunda DREAM LEAGUE SOCCER 2022 çıktı! Ve bununla beraber DLS oyunun 10.yılını kutlayalım! 🎉 severek yıllardır oynadığımız bu efsane oyun dream league soccer'den 10 yıl oluyor! Ve bugün an itibariyle DLS 22 resmi olarak play store'da çıktı! 

Yeni arayüzde manchester city oyuncusu KEVİN DE BRUYNE ve Barcelona oyuncusu SERGINÕ DEST bulunmakta! Yıl boyunca bu iki yıldızı arayüzde göreceğiz. Bu kez oyun SİYAH-SARI temalı oldu.

DLS 22 YENİ MENÜ:

Yeni Menümüz budur, aynı şekilde bir sonraki maç, takım yönetimi, transferler ve kulübüm kısmı burda bulunmakta. 

TRANSFER LİSTESİ:

Transfer menüsü yine aynı şekilde sadece renkler değiştirilmiş ve maalesef o çok istediğimiz transfer listesi yapılmadı. 

TAKIM YÖNETİMİ:

Kadrolar sıfırlanmadı ve herkes kaldığı yerden devam edecek! Yeni oyuncu resimleri eklendi kartların üzerinde ve bu oyunu daha çok gerçekçi yapıyor!

YENİ LOGOLAR:

Rakip takım logoları değiştirildi! Oyundaki ligler lisanslamadıkları için logoları daha çok benzetmeyi çalışmışlar rakip takımların logosu bambaşka olmuş ancak biz bu logoları logo oluştur kısmından seçemiyoruz.

Ayrıca ligler, takımlar ve kısacası lig sisteminde bir değişiklik görünmüyor.

YENİ GANİMET BÖLÜMÜ:

Burda bambaşka bir görüntü görüyoruz! Kazandığınız kupaların sayıları ve temsili olarak her ligte kazandığınız kupaların fotoğrafı bulunmaktadır.


Yorum Gönder

0 Yorumlar