FTS 2022 YENİ MODU ÇIKTI! YENİ TRANSFERLER FERRAN TORRES, COUTINHO.. ANDROID İNTERNETSİZ

Uzun bir aradan sonra FTS 2022 yeni modu çıktı! Bugün sizlere FTS 22 yeni transferlerin güncel olduğu bir modunu tanıttım oyun 350MB internetsiz ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır.

Yeni arka plan yapıldı oyunun tasarım teması MAVİ-KIRMIZI oldu. Kaliteli bir arka plan tasarlandı. 

Oyunun arka planında birbirinden güzel yeni şarkılar çalınmaktadır. Oyun oynarken çok keyif alacaksınız!


Bu oyunumuzda kariyer modu açıktır istediğiniz herhangi bir ligten istediğiniz bir kulübü seçip o kulüple kariyerinizi devam ettirebilirsiniz. 

Kariyer modundaki bütün sorunlar giderildi artık daha iyi bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz hatasız ve sorunsuz bir şekilde gönül rahatlığıyla kariyer modunda oynayabilirsiniz.

Bu bölümde çeşitli turnuvalar bulunmakta bu turnuvalara katılıp ödüller kazanabilirsiniz eşleştirme kısmında istediğiniz ligten istediğiniz iki takımı karşılaştırıp dostluk maçı yapabilirsiniz.

Oyunda bütün avrupa dev kulüpleri bulunmakta Tüm takımlar günceldir. Laliga, Premier league, Ligue 1, Serie A ve Bundesliga gibi dev avrupa kulüpleri oyunda bulunmaktadır.


Bu modta gerçekleşen son transferleri ele aldık! Örneğin; Ferran Torres barcelona'ya transfer oldu. Coutinho sezon sonuna kadar aston villa'ya kiralandı ve bunlar gibi gerçekleşen birkaç transferleri oyunda güncelledik.

Oyunda bulunan bütün takımların 2021-2022 sezonu yeni formaları bulunmaktadır ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar güncel ve eksiksiz.

Yeni skorboard tasarlandı. Yeni button Yeni radar Yeni oyuncu kontrol kontrol oku ve yeni reklam panoları tasarlanıp oyuna aktarıldı.

Ve grafikler gerçekten çok akıcı ve kaliteli olmuş. Yeni oyuncu yüzleri eklenmiştir.


APK FTS 2022  < TIKLA, indir

DATA FTS 2022  < TIKLA, indir

OBB FTS 2022  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Slots Games Online at JTM Hub - jtm-hub
    JSlot is a well-known UK-based gambling brand offering 경주 출장마사지 online slots, poker, bingo, blackjack, roulette 당진 출장안마 and other games. 경주 출장안마 It has been developed 서귀포 출장샵 by 군산 출장마사지 UK

    YanıtlaSil