VIVE LE FOOTBALL 2022 ÇIKTI! APK İNDİR! ANDROID 1GB

Sonunda VIVE LE FOOTBALL 2022 çıktı ve bugün sizlere bu oyunun tanıtımını yaptım.
Bu oyun henüz play store'da çıkmadı bu konu hakkında herhangi bir bilgi yok ios kullananlar bu oyunu oynayamıyor ancak Android cihazlarında APK indirerek yükleyebiliyoruz.


YENİ MENÜ:

Yeni Vive Le Football 2022 güncellemesiyle yepyeni bir menü tasarlandı telefonu ikonuna tıkladığınızda karşınıza bu menü çıkacak ve burdan STREET FOOTBALL ( Sokak Futbolu ) bölümüne ulaşabilirsiniz.İlk girdiğinizde Facebook, Twitter ve misafir seçenekleri olacak eğer oyunu inceleyip çıkmak isterseniz GHOST yani misafir modunu seçin yada eğer hesap açmak isterseniz Facebook veya Twitter'e bağlanın.

Yeni güncellemede yeni transfer bölümü eklenmiş burda istediğiniz takımdan istediğiniz pozisyondaki bir oyuncuyu kulübünüze transfer edebilirsiniz.

Tüm oyuncular ve takımlar lisanslı olmazsa da Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi ünlü futbolcuların yüzleri benziyor.

Oyunda şimdilik sadece milan takımı %100 lisanslı diğer takımlarıda bekliyoruz liglerle birlikte, tüm oyuncular lisanslanabilir.

Yepyeni yeni nesil grafikleriyle donatılmış keyifli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Çim çok güzel ve canlı görünüyor animasyonlar da birbirinden güzel!


Yorum Gönder

0 Yorumlar