LEGENDARY FOOTBALL 2022 ÇIKTI! APK İNDİR! ANDROID 1GB EFSANE OYUN!

Sonunda! LEGENDARY FOOTBALL 2022 çıktı! Oyun play store'da çıktı ancak bizim ülkemizde kullanılmamaktadır. Şuan sadece APK ile indirip oynayabiliyoruz yakında global olarak play store'da çıkabilir ve ios'ta da oynayabileceksiniz.

Oyun menüsü bu şekildedir oyunun menüsü COF 22'yi anımsatıyor. Kadroda bulunan oyunculardan oluşan bir arayüz karşılamaktadır. Oyun 1GB'tır ve internetlidir.

Takım yönetimi çok detaylı ve kaliteli görünüyor oyuncu kartları mavi ancak oyuncu seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Oyunda Türkçe dili desteği bulunmamaktadır ancak ilerde koyabilirler bu Türk kitlesinin ilgisine bağlı.

Oyunda transfer bölümü mevcüt aynı pes'teki gibi kart açıp rastgele efsanevi bir oyuncu elde edebilirsiniz ancak transfer edebilmeniz için yeterli paranızın olması gerekir. 

Bu menüde normal lig maçları yapabilirsiniz takımlar lisanslı değil şuan oyunda sadece borussia dortmund takımının lisansı bulunmakta onun haricinde tüm takımlar lisanssız görünüyor.

Bu menüdeki kilitli bölümleri açmak için büyük bir ilerleme kaydetmeniz gerekir.

class="separator" style="clear: both; text-align: center;">

Yukarıdaki fotoda sağ altta mor bir bölüm mevcüt o bölüme girip arkadaşlarınızla online maçlar yapabilirsiniz. Eşleşme çok basit aynı dls 22'deki gibi iki tarafta aynı parolayı girip maç yapabilir.

Oyunun içinde kendiniz kulübünüzü oluşturabilirsiniz. Kendi logonuzu ve formanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz farklı desenler ve renkler bulunmaktadır.

Oyun Oynanış ve grafik açısından gerçekten çok başarılı olmuş Oynanış çok akıcı ve kaliteli, grafikleri kendiniz ayarlar kısmından ayarlayabilirsiniz.


Yorum Gönder

0 Yorumlar