YENİ FTS 22 ÇIKTI! FIFA 22 MODU! İNTERNETSİZ ANDROID GÜNCEL TAKIMLAR

Yeni bir FTS 2022 FIFA modu karşınızda! Bugün sizlere FTS 2022 üzerinde yapılan yeni bir FIFA 22 modunu tanıttım. Oyun internetsizdir oyun boyutu 300MB ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır.

Oyun menüsü bu modta çok kaliteli duruyor yeni yazı fontu eklendi bu yazı fontu çok daha iyi ve klas duruyor harfler çok detaylı ve şık duruyor oyunun arayüzünü bambaşka bir seviyeye çıkartıyor.

Oyun FIFA 2022 olduğu için tema ona göre tasarlanmıştır.

Oyunda kariyer modu açık istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip kariyer modu oluşturabilirsiniz. Daha önce kariyer modunda bulunan tüm hatalar giderildi sorunsuz bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki kısımda dostluk maçları var istediğiniz takımı istediğiniz ligten seçip eşleştirebilir ve dostluk maçları yapabilirsiniz ayrıca bu kısımda bunun dışında başka turnuvalar bulunmakta istediğinize katılabilirsiniz.

Oyunda bütün ligler bulunmakta özellikle avrupadaki bütün dev ligler güncellendi tüm takımlar 2021-2022 sezonuna göre güncellendi. Özellikle şampiyonları ligi ve Avrupa liginde çeyrek final oynayacak olan tüm takımlar gözden geçirilip güncellendi.

Oyundaki bütün takımların 2021-2022 sezonu yeni formaları eklendi tüm formalar yeni tasarlandı ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formaları ve logolar günceldir.

Bu oyunda grafikler her zamankinden daha iyi ve çarpıcı görünüyor yeni şık butonlar ve yepyeni bir skorboard eklendi FIFA 22 modu olduğu için FIFA 22 temasını ağırlık verilmiştir.

APK FTS 2022   < TIKLA, indir

OBB FTS 2022   < TIKLA, indir

DATA FTS 2022  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

1 Yorumlar