FTS 07 ÇIKTI! EFSANELER MODU İNTERNETSİZ ANDROID

FTS 07 çıktı! Futbolun özlenen yılları olan 2007-2008 sezonundaki takımları ve ligleri bir araya getirerek sizlere bir mod tasarladık! Bugün sizlere Yeni çıkan efsane mod FTS 07 oyununu tanıttım.

Oyunun arka planı çok kaliteli ve yazılar çok detaylı ve canlı görünüyor arka planda o yıllara ait nostaljik şarkılar çalınmaktadır. Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır. Oyun boyutu 250MB'tır.

Oyunda kariyer modu açıktır istediğiniz efsane takımla kariyer oluşturabilirsiniz istediğiniz takımı seçebilme hakkınız var. Kariyer modu her zamankinden daha iyi ve düzgün çalışıyor hatasız bir şekilde oynayabilirsiniz.

Burda çeşitli turnuvalar bulunmakta istediğiniz ligten istediğiniz takımla dostluk maçı yapabilirsiniz.

Oyunda 2007-2008 sezonunda olan tüm ligler bulunmakta ve herşey o zamana göre ayarlandı eskiden üst liglerde olan takımlarda bulunmakta ve bu takımların o zamanki güncel formaları ve kadroları bulunmaktadır.

Oyunda bütün eski efsaneler bulunmakta, RONALDİNHO, RONALDO.N, KAKA, HENRY, ETO ve diğer efsaneler eklendi tüm takımları 2007-2008 sezonuna göre ayarlayıp eklendi.

Oyun içi grafikler klasikleştirildi, tamamen o zamanlardaki ortamı anımsatmaktadır grafikler çimler rengi değiştirildi. 

Yeni button, yeni radar, yeni skorboard ve yeni reklam panoları tasarlanmıştır.


APK FTS 07   <TIKLA, indir

OBB FTS 07   <TIKLA, indir

DATA FTS 07  <TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar