YENİ FIFA 22 DÜNYA KUPASI 2022 MODU ÇIKTI! GÜNCEL TAKIMLAR İNTERNETSİZ ANDROID

FIFA 2022'de bu kez Katar 2022 dünya kupası modunu tanıttım! Katar'da düzenlenecek olan 2022 dünya kupasına artık çok yakınız. Bugün sizlere FIFA 22'de bunun modunu tasarladık. 

Oyun 1 GB'tır bu oyun sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve oyun internetsizdir.

Dünya kupası 2022 modu olduğu için herşey sıfırdan katar 2022 dünya kupasına göre tasarlandı yeni temalar oluşturuldu. Arka planda yeni müzikler çalınmaktadır.

 oyun menüsü değiştirildi tam olarak bir dünya kupası atmosferi oluşmuş durumda, arka plan yenilendi, menülerde yeni temsili oyuncular koyuldu.

Oyunda kariyer modu açık ve hatasız sorunsuz bir kariyer modu deneyimi yaşayabilirsiniz. İstediğiniz milli takımı veya kulüp takımı seçip yepyeni bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Oyundaki bütün milli takımlar güncellendi özellikle dünya kupasına katılan tüm milli takımlar günceldir ve 2022 formaları bulunmaktadır.

Şampiyonlar liginde yarı finalde kalan son takım olan REAL MADRID - MANCHESTER CITY ve LIVERPOOL - VILLARREAL takımları tamamen güncellendi sadece bu 4 takım değil! 

Avrupa'daki bütün liglerdeki takımlar güncellendi ve 2022 formaları eklendi.

Tüm yüzler benzemektedir. Arjantin, Brezilya, İspanya, Fransa, Almanya, Portekiz, Belçika ve Hollanda gibi turnuvanın en popüler takımları tamamen %100 güncellenmiştir.

Bu takımların 2022 ev sahibi ve deplasman formaları tasarlanıp oyuna eklendi.

Oyun içi grafikler çok kaliteli ve bu modta yeni buttonlar tasarlandı. Buttonlar mavi temalı oldu. Çimler daha canlı ve kaliteli görünüyor.


APK FIFA 22 QATAR  < TIKLA, indir

DATA FIFA 22 QATAR  < TIKLA, indir

OBB FIFA 22 QATAR   < TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar