EFSANE! DLS 2022 LITE ÇIKTI! (DLS CLASSIC) 2022 GÜNCEL TAKIMLAR İNTERNETSİZ ANDROID 190MB

FTG'nin çıkardığı ilk Dream League Soccer sürümünü hala çok beğeniyoruz grafik açısından olmazsa da DLS tarihinin en iyi ve adı üstünde en klasik ( DLS CLASSIC ) oyunudur. 

Hala severek oynadığımız bu harika oyun 2011'de çıkmıştı ancak 2015'te o zamana göre önemli bir değişim yaşadı ve herkesin beğenisini topladı.

Bugün sizlere o harika oyun olan DLS CLASSIC 2015 üzerinde DLS 22 LITE modu tasarladık.


Oyunun ana menüsü tamamen DLS 2022 temasına çevrildi. Bölümlerin arka planlarında Sarı-Siyah renkler kullanılmıştır. Oyun sadece Android cihazlarında çalışmaktadır internetsizdir ve boyutu yaklaşık 190MB'tır.


Oyunumuzun takım yönetimi de sarı temalı oldu, burda oyuncu değiştirebilirsiniz, yeni oyun düzenlerini deneyebilirsiniz. 
Oyuncuların pozisyonları detaylı olarak görülmektedir.


Transferler kısmından istediğiniz herhangi bir oyuncuyu kadronuza katabilirsiniz hileli indirdiğinizde bu mümkün olabilir ancak normal apk'de kendinizin ilerleyip para kazanmanız gerekecek Transfer etmek için, tüm oyuncular bulunmakta Türk oyuncular ve Türk takımlarıda mevcüttür.

Kulübüm kısmında stadyumunuzun şeklini değiştirebilir ve kapasitesini para karşılığında yükseltebilirsiniz. Bir üst kümeye çıkmak için stadyum kapasitesinin yüksek olması gerekiyor.


Bildiğiniz üzere bu mod Dream League Soccer Classic 2015 üzerinde yapılmıştır. Yani yüzler o zamanlara benziyor ve bizde bu yüzlere önemli dokunuşlar yaparak dahada kaliteli yaptık. 

Tüm takımlardaki oyuncuların yüzleri benzemektedir. Ve formaları 2021-2022 sezonuna göre tasarlanmıştır.

Oyun içi grafikler çok kaliteli, özelikle bu modta grafikleri daha da geliştirdik daha iyi bir oyun deneyimi sunuyoruz.

Yeni buttonlar, yeni reklam panoları ve yeni radar tasarlandı. KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:

İKİ APK BULUNMAKTA, BİRİ PARA HİLELİ BİRİDE NORMAL, İSTEĞE BAĞLI BİRİNİ TERCİH EDECEKSİNİZ.


APK DLS22L NORMAL  < TIKLA, indir

APK DLS22L PARA HİLELİ  < TIKLA, indir

OBB DLS22L  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar