FIFA 22 YENİ SÜPER LİG MODU ÇIKTI! TFF+TÜM LİGLER GÜNCEL ANDROID İNTERNETSİZ 1GB

Yoğun ilgi üzerine son zamanlarda FIFA 2022 modlarına ağırlık vermiş durumdayız ve bugün yine efsane ve mükemmel bir FIFA 2022 süper lig modunu tanıttım. 

Oyun 1 GB'tır internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.

Oyun menüsü bu kez süper lige çevrildi menülerde artık süper ligte oynayan farklı oyuncular yer almaktadır. Ana menüde Galatasaray'da oynayan Kerem Aktürkoğlu fotoğrafı bulunmaktadır.
Arka planda son zamanlarda popüler olan şarkılar çalınmaktadır.

Oyunda kariyer modu açık hatasız ve sorunsuz bir şekilde kariyer oluşturabilirsiniz süper ligten tutun tüm dünya ligleri mevcüt istediğiniz ligten istediğiniz takımla kariyer yapabilirsiniz.

Kariyer bölümünün bu kısmında fenerbahçe'nin genç yeteneği Arda Güler'in fotoğrafı eklenmiştir.

Süper ligte şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor takımından tutun tüm takımlar günceldir. Oyunda bütün süper lig takımları mevcüttur ve bu takımlar tamamen güncellenmiştir 2021-2022 sezonu yeni formaları ve yeni oyuncuları eklendi.

Bu modumuzda Azerbaycanlı destekçilerimiz için Azerbaycan futbol ligini ekledik bu ligdeki tüm takımlar günceldir keyifle oynayabilirsiniz.

Süper ligin yanı sıra oyunda TFF ligide eklenmiştir burdaki tüm takımlar günceldir. Ve tüm formaları yenidir.
Bu takımlarla da kariyer oluşturabilirsiniz. 

Avrupa dev ligleri olan Premier league, Laliga, Serie A, Bundesliga, süper lig ve ligue 1 liglerindeki bütün takımların 2021-2022 sezonu yeni formaları eklenmiştir.

Artık daha iyi bir oyun deneyimi sunmaktayız sizlere! Yeni çeşit grafiklerle artık daha çok keyif alarak oynayabileceksiniz! Grafikler Saha çimi çok gerçekçi görünüyor.
APK FIFA22 SÜPER LİG   < TIKLA, indir

DATA FIFA22 SÜPER LİG  < TIKLA, indir

OBB FIFA22 SÜPER LİG  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar