YENİ FIFA 22 ÇIKTI! 22-23 YENİ FORMALAR YENİ TRANSFERLER ERLING HAALAND, İNTERNETSİZ ANDROID

Yeni bir FIFA 2022 Karşınızda! Bugün sizlere 2023 formaları ve yeni transferlerle birlikte mükemmel bir FIFA 2022 modu tanıttım. Mod 2,5 GB ve internetsizdir. Bu oyun sadece Android cihazlarında çalışmaktadır.

Menümüzde pek değişiklik yok her zamanki gibi normal menü düzeni bulunmaktadır. Arka plan mavi ve oyunda birbirinden güzel yeni müzikler çalınmaktadır.

Oyunda kariyer modu bulunmakta istediğiniz ligten istediğiniz herhangi bir takımı seçip o takımla birlikte yepyeni hatasız ve sorunsuz bir kariyer modu keyfi yaşayabilirsiniz herşey günceldir. Her zamankinden daha iyi ve kaliteli bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz.

Oyunda bütün futbol dev ligleri mevcüt ve bu liglerdeki tüm takımların 2022-2023 sezonu yeni formaları ve son günlerde gerçekleştirilen yeni transferler eklendi.

Oyunda türkiye süper ligi yok ancak bir sonraki modlarda ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz sadece takipte kalmanız yeterlidir.

Borussia Dortmund'tan beklenmeyen bir bonservis bedeliyle 60 milyon euro karşılığında ingiliz devi Mancbester City'ye transfer olan norveçli süper genç yıldız erling haaland'ı oyunda tamamen güncelledik ve artık yeni takımı manchester city'dir.

Ayrıca bunun gibi gerçekleşen diğer transferleri de ekledik indirdiğiniz de göz atabilirsiniz.

Artık 2021-2022 sezonunu geride bırakıyoruz neredeyse bitti sayılır. Ve yeni sezonda takımların tanıttığı yeni 2022-2023 sezonu formalarını tasarlayıp oyuna aktardık.

Şuanda sadece Barcelona'nın 2023 sezonu formaları tamamen üçüde mevcüt ancak diğer takımların tam olmayabilir çünkü henüz tanıtılmamıştır.

Bu modumuz yeni grafikler içeriyor, artık daha akıcı ve kaliteli bir oyun deneyimi sunuyoruz grafikler eskisinden daha iyi hale gelmiştir.


KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:OYUNU KURARKEN SİZDEN BİR ŞİFRE İSTENECEK! AŞAĞIDAKİ ŞİFREYİ YAZIP KURABİLİRSİNİZ.

Şifre: vffifa

APK FIFA 2022   < TIKLA, indir

OBB FIFA 2022   < TIKLA, indir

DATA FIFA 2022  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar