DLS 2023 MODU! HAALAND, NUNEZ ANDROID İNTERNETSİZ 350MB

Uzun aradan sonra yepyeni bir DREAM LEAGUE SOCCER moduyla karşınızdayım! Bugün sizlere DLS 2023 modunu tanıttım. Modumuz DLS'nin son sürümde yapılmış olup son günlerde gerçekleştirilen büyük transferlerden esinlenerek tasarlanmıştır.

Oyun 350MB ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır. Bu oyun internetsizdir.

YENİ MENÜ!

Yepyeni tasarımlı bir menü tasarlandı mod daha çok siyah beyaz temalı oldu ve bu yüzden menümüz siyah arka planlı ve üzerinde de Erling Haaland, Darwin Nuñez ve Sadio Mane bulunmakta! Ve solda da DLS 2023 logosu üst ve altta da yıldızlar ve FTG yazısı eklendi.

En üstteki logoda DLS 2023 logosuna çevrildi ve yepyeni beyaz ve estetikli bir beyaz temalı arka plan eklenmiştir. Oyun tuş rengide grimsi siyah rengine çevrildi.


ANA BÖLÜM:

Burda da aynı şekilde Manchester City'li Erling Haaland ve Liverpool'lu Darwin Nuñez fotoğrafları bulunmakta sol üstte de DLS 2023 FIFpro logosu bulunmaktadır.
Oyunun arka planında yepyeni güzel müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacağınızdan eminim.


ONLINE BÖLÜMÜ:

Oyun son sürümde yapılmıştır online oynayabilirsiniz ve online bölümü de bambaşka bir görünüme sahip! Üstteki logo DLS 2023 logosuna çevrildi ve dlo rating kartı değiştirildi kartta Paris Saint Germain'lı Kylian Mbappe eklendi ve gerçekten çok güzel ve çekici bir tasarıma sahip!


TRANSFER BÖLÜMÜ:

Oyundaki bütün transferler açıktır istediğiniz oyuncuyu kadronuza katabilirsiniz ayrıca oyunda sınırsız para hilesi bulunmakta istediğiniz kadar garcayabilirsiniz para sınırsızdır ne artar ne de azalır rahatça oynayabilirsiniz.

Yeni kartlar tasarlandı! Yepyeni tasarımlı kartlar yapıldı kartların arka planı Mavi-Kırmızı temalı oldu. Ve genlerin arka planı okunacak şekilde beyaza çevrildi.


LİSANSLI LOGOLAR:

Oyundaki bütün takımların logoları lisanslandı! Tum takımların A-Z'ye kadar logoları gerçektir ve oyunda bulunan takımların gerçek isimleri yazmaktadır. Bu logolar kalıcıdır maç yapsanız bile logo kaybolmaz hep kalıcı ve orjinaldır.


KADROLAR:

Bu modumuzda data indirdiğiniz de size iki seçenek koyacağız! Manchester City Yaması ve Liverpool Yaması bulunmakta ve bu iki takımın hem normal kadrosu ve hem %100 kadrosu bulunacak tercih sizindir!

MANCHESTER CITY YAMASI:

- Manchester 2022-2023 yeni kadrosu ve yeni dev transfer Norveçli yıldız Erling Haaland kadroya eklendi!

- Etihad stadyumu oluşturuldu neredeyse aynı kapasiteye ait ve şeklide gerçekteki Manchester City stadyumuna benziyor taraftar koltuklarıda mavidir.

- Manchester City resmi logosu ve 2022 - 2023 sezonu Manchester City yeni güncel formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.


- Liverpool 2022 - 2023 sezonu yeni kadrosu ve kadroya yeni transfer olan Uruguaylı yıldız oyuncu Darwin Nuñez eklendi.

- Anfiled stadyumu oluşturuldu neredeyse aynı Liverpool stadyumuna benzetildi ve kapasitesi de neredeyse aynı ve taraftar koltuklarıda kırmızı rengine çevrildi.

- Liverpool resmi logosu ve 2022 - 2023 sezonunda giyeceği yeni güncel formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.YENİ TRANSFERLER:

Son günlerde büyük transferler gerçekleşti bunlardan en büyükleri Manchester City'ye transfer olan norveçli yıldız erling haaland ve liverpool'a transfer olan Uruguaylı yıldız darwin nuñez'dir. Bu oyuncular oyunda baştan oluşturuldu yüzleri benziyor. mevki ve diğer özellikleri de ayarlanmıştır.

MAÇ İÇİ YENİLİKLER:

Yeni buttonlar tasarlandı buttonlar tıpkı mod konseptine uygun bir gri-siyah tasarıma sahip tuşları bastığınızda farklı renkler göreceksiniz. Yeni sade ve konsepte uygun radar tasarlandı yeni beyaz oyuncu kontrol oku da yapıldı ve son olarak yepyeni reklam panoları tasarlandı reklam panosu animasyonlu yapıldı geçiş efektleri vb. Farklıdır.


ÖNEMLİ: 

Aşağıdaki Linke tıkladığınızda yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz o sayfada indirme konusunda ve kurulum hakkında herşey detaylı Yazılı olarak anlatılmıştır.DLS 2023 FIFpro   < TIKLA


Yorum Gönder

0 Yorumlar