FIFA 2023 MODU ÇIKTI SÜPER LIG+TÜM LİGLER 22/23 FORMALARI İNTERNETSİZ ANDROID

FIFA 2023 Modu çıktı! Bugün sizlere mükemmel ve kaliteli bir FIFA 23 modu tanıttım. Oyun yaklaşık 1GB Sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve internetsizdir.
Mod KATAR 2022 DÜNYA KUPASI temalı oldu.


Oyun menüsü 2022 KATAR DÜNYA KUPASI Temasına dönüştürüldü arka planda yeni müzikler çalınmaktadır. Katar 2022 dünya kupası arka planı ve ona benzer efektler kullanarak böyle bir arayüz ortaya çıktı.

Oyunda mükemmel ve kaliteli bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz sizlere, daha önce sıkıntılar yaşıyordunuz ancak bu güncellememizde bütün hatalar giderildi artık rahat bir şekilde istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip yepyeni bir kariyer oluşturup keyifle oynamaya devam edebilirsiniz.


Oyunda bütün futbol dev ligleri bulunmakta ve bu liglerdeki bütün takımların A-Z'ye kadar %100 tamamen güncellendi yeni transferler ve dahası 2022 - 2023 sezonu yeni formaları eklendi.

Yoğun bir transfer sezonu geçirmekteyiz ilk yarısı bitmeden sizlere bu modumuzda güncellemek istedik.

Erling Haaland --> Manchester City

Darwin Nuñez --> Liverpool

Sadio Mane --> Bayern Munchen

Aurélien Tchouaméni --> Real Madrid

Robert Lewandowski --> Barce..?

Bu transferler tamamen güncellendi yeni takımlarına eklendi. Ve 2022/2023 sezonu yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.


Oyundaki grafikler artık çok daha iyi yeni buttonlar eklendi buttonlar turuncu renkli oldu ve çok kaliteli duruyor aynı şekilde radar ve skorboard ta değiştirilmiştir.


KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:! önemli !

APK, DATA VE OBB DOSYALAR BİR DOSYADA YER ALIYOR SADECE BİR DOSYA İNDIRECEKSİNİZ VE KURULUMU YOUTUNE KANALIMDAKİ VİDEODAKİ GİBİDİR

FIFA22 APK-DATA-OBB  <TIKLA, indir

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. abi oyun mükemmel fakat oyundan atma sıkıntısı hala duruyor... ( data veya obb lik birşey değil ) oyunda herhangi bir maç sümile edildiği zaman oyundan atıyor lütfen bu tür oyundan atmalar düzeltilsin yukarıya sıkıntı yok oyunda yazmışsınız ama oyunu denememişsiniz lütfen biraz daha düzenlemeler yapılsın oyun güzele benziyor iyi günler.

    YanıtlaSil