HARİKA OYUN! HEAD SOCCER LALIGA FUTBOL OYUNU! İNTERNETSİZ ANDROID 200MB

LALIGA HEAD SOCCER Adlı harika ve eğlenceli bir oyunla karşınızdayım! Bugün sizlere LALIGA HEAD SOCCER 2022 oyununu tanıttım.

Oyun 200MB internetsiz ve hem Android hem İOS cihazlarında çalışabilmektedir. Head Soccer'un anlamı kafa topu oyunu ancak bu laliga modudur.

İlk başta oyuna girdiğinizde sizden takım seçmenizi isteyecek ve burda laliga'da oynayan 20 ispanyol kulübü bulunmakta ve laliga bu oyunda 2022 lisanslıdır, burda bir takımı seçeceksiniz ve ardından o takımdan rastgele bir oyuncu karakteri alacaksınız!

Oyun menüsü bu şekildedir burda temsili olarak Barcelona seçtiğim için Katalan devi Barcelona'da oynayan kaptan Sergio Busquets karakteri temsili olarak konumlandırılmıştır.

Aşağıdaki kısımda laliga takımları ve aşağısında da seçtiğiniz takımın oyuncuları yer alıyor tabiki tüm oyuncular açık değil! Diğer oyuncuları oynayarak veya sandık açarak elde edebilirsiniz.

Ayrıca oyuncularınızın seviyelerini yükseltebilirsiniz böylece oyundayken daha iyi zıplayışlar ve şutlar sergileyecektir.

Oynarken hile yapmak için bazı süper güçlerine ihtiyacınız olacak bu yüzden para biriktirip burdan yepyeni özel ödüller ve süpergüç malzemeleri elde edebilirsiniz ancak bunu elde etmek için dediğim gibi bir miktar paraya ihtiyacınız var.

class="separator" style="clear: both; text-align: center;">
Burda çok güzel bir etkinlik devam etmektedir! Oyun oynayarak yüksek puanlar alarak bu ödülleri alabilirsiniz, istediği level'e kadar ulaştırmalısınız böylece enfes ödüller alabileceksiniz.

Oyundaki karakterler çok başarılı olmuş dediğim gibi oyun lisanslıdır tüm laliga takımları ve laliga'da oynayan tüm yıldız futbolcular ve normal futbolcular mevcüt.

Tüm yüzler çok benziyor çok güzel ve kaliteli karakterler oluşturulmuştur. Ayrıca oyundaki bütün laliga takımlarının formaları gerçektir.

Oynanış ve grafikler çok eşsiz ve mükemmel olmuş oyun eğlenceli ve boş zamanlarınızda kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle keyif alacağınızdan eminim çünkü oyunu şahsen oynadım ve çok beğendim.KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:
APK: TIKLA İNDİR ⬇️

Yorum Gönder

0 Yorumlar