TAS 22 V3 ÇIKTI! YENİ 22/23 FORMALARI SÜPER LİG+TFF1.LİG DAHİL TÜM TAKIMLAR GÜNCEL İNTERNETSİZ ANDROID

Sonunda! TAS 2022 V3 sürümü bugün itibariyle çıktı ve artık bu mükemmel oyuna ulaşabiliriz! Bugün sizlere TAS 22 V3 sürümünü tanıttım. Oyun yaklaşık 450MB internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır. 


Oyun menüsü bu şekilde, arka planımız rengarenk oldu daha canlı ve kaliteli bir arka plan tasarladık. Oyunda %100 Türkçe dili desteği bulunmaktadır.

Arka planda birbirinden güzel müzikler çalınmaktadır oynarken kesinlikle keyif alacağınızdan eminim.

Oyunda kariyer modu açık artık daha iyi bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz sorunsuz ve hatasız bir şekilde kariyer modunda oynayabilirsiniz istediğiniz ligten istediğiniz takımla yepyeni bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümde farklı turnuvalar bulunmaktadır bu turnuvalara da göz atmaktan kaçınmayın takım eşleştirip dostluk maçları yapmak gibi keyifli turnuvalar bulunmakta.

Oyunda bütün futbol ligleri bulunmakta Süper lig ve TFF 1.Lig dahil tüm ligler ve takımlar mevcüt ve %100 güncellendi. Oyunda Premier League, Laliga, Serie A, Bundesliga, süper lig ve fransa ligi gibi dev futbol ligleri bulunmaktadır.
Süper lig tamamen %100 güncellendi süper ligine yeni yükselen ümraniyespor, istanbulspor ve giresunspor takımları eklendi bu takımların 2022 ve 2023 sezonu yeni formaları tasarlandı.

Artık 2021 ve 2022 sezonunu geride bıraktık yeni sezona girmişken takımlar yeni formalarını tanıtmaya başladı bile! Modta Çoğu takımın 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni güncel formaları tasarlandı tabiki tüm takımların yeni formaları mevcüt değil çünkü daha tanıtılmamıştır. 

Tanıtıldığında bir sonraki sürümümüzde yani TAS 2023'te hepsi güncellenecektir.

Yeni butonlar yeni radar Yeni oyuncu kontrol oku Yeni skorboard ve yeni reklam panoları eklendi. Çimler artık daha canlı ve kaliteli görünüyor.

KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:

ÖNEMLİ: Aşağıdaki bırakılan 3 çeşit APK olan 5 inç, 6 inç ve normal APK cihazlardan farklılık göstermektedir hepsini indirmek zorunda değilsiniz hangisi cihazınıza uyuyorsa onu indirip yükleyin.

Kurulum Sami mz youtube kanalında yayınlanan videodaki gibidir.


Aşağıdaki indirme kısmında link mevcüt, linke girip o sayfada şifreyi ve daha fazlasını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.Aşağıdaki Linke Tıklayarak TAS 2022 v3'ü daha detaylı ve net bir sayfadan şifreleriyle birlikte indirebilirsiniz! 

TAS 2022 V3  < TIKLA, indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar