DLS 2023 FIFpro Nasıl İndirilir? Android internetsiz APK/DATA/OBB indir!

Dream League Soccer 2023 FIFpro modunu indirme sayfasına hoşgeldiniz! Uzun bir aradan sonra tekrar bir Dream League Soccer 2023 FIFpro modumuz karşınızda! 

Oyun yaklaşık 350MB'tır internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.

Bu moda özel yeni arayüz tasarlandı ara yüzde Manchester City'e transfer olan Erling Haaland ve Liverpool'a transfer olan Darwin Nuñez eklenmiştir.

Oyun DLS'nin son sürümünde yapılmıştır sorunsuz bir şekilde arkadaşlarınızla veya rastgele biriyle maç yapabileceksiniz. 

Yepyeni bir menü tasarlandı, farklı tasarımlı bir menü tercih ettim takım yönetimini ve kulübüm bölümlerini kapsayacak şekilde bir menü tasarımı yapıldı ve o kısımda Erling Haaland, Darwin Nuñez ve Sadio Mane bulunmakta! Güncel son transferler ele alınarak bu modta kullanılmaya çalışılmıştır.

İki kadro çeşiti bulunmakta Biri Manchester City Yaması, biride Liverpool Yaması bu iki yamadan sevdiğiniz birini tercih edeceksiniz ikisininde hem Normal ve hem yüzlük kadrosu bulunmakta istediğiniz birini indireceksiniz, APK ve OBB dosyalarını kesinlikle indirmelisiniz yoksa oyun kurulmaz.
Oyun Nasıl Kurulur? ( Yazılı Anlatım )

1.Adım: Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir Buraya Tıklayarak zarchiver'i indirebilirsiniz

2.Adım: Zarchiver'i indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın, indirdiğiniz dosyalar Download klasöründe olacak Download klasörüne girin.

3.Adım: İlk olarak APK'yı yükleyeceksiniz, APK'nin üzerine tıklayıp yükleyin.

4.Adım: OBB dosyasının üzerine tıklayıp görüntüle diyin ve içinde bulunan klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın üstten bir kere geri gelin Android ve OBB'nin içine yapıştırın.

5.Adım: indirme kısmında iki data olacak biri Mancbester City biride liverpool Yaması ikisininde normal/yüzlük kadrosu bulunmakta siz tercih ettiğiniz birini indirip kuracaksınız. Hepsinin kurulumu aynıdır.

DATA dosyasının üzerine tıklayıp görüntüle diyin ve içinde bulunan klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın üstten bir kere geri gelin Android ve DATA'nin içine yapıştırın.

Kurulum bu kadardı.

Aşağıdaki indirme kısmında 2 data olacak Biri Manchester City Yaması biride Liverpool Yaması 2022-2023 yeni formaları bulunmakta ve hem normal hem yüzlük kadrosu bulunmakta siz tercih ettiğiniz birini indireceksiniz.

KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:APK: Tıkla İndir ⬇️


OBB: Tıkla İndir ⬇️


DATA: MANCHESTER CITY | Tıkla İndir ↙️DATA: LİVERPOOL | Tıkla İndir ↙️
         SİTEME ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN
                   TEŞEKKÜR EDERİM
 

Yorum Gönder

1 Yorumlar