FIFA 2023 Nasıl İndirilir? İnternetsiz Android yeni transferler ve dahası!

FIFA 2023 Modunu indirme sayfasına hoşgeldiniz! Gerçekleştirilen yeni transferler ve 2022-2023 formalarıyla birlikte yepyeni bir FIFA 23 modu karşınızda!

Oyun yaklaşık 1GB internetsiz ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.

Yeni kırmızılı temalı menü tasarlandı ve menüdeki bölümlerin üzerinde yeni güncel temsili futbolcu fotoğrafları konulmuştur.

Oyunda kariyer modu mevcüt her zamankinden çok daha iyi ve sorunsuz, hatasız bir kariyer deneyimi sunuyoruz. Tüm dev ligler bulunmakta istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımla yepyeni keyifli bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Kadrolar ve formalar konusunda endişeniz olmasın! Çünkü bu modta herşey güncel tüm takımların 2022 - 2023 sezonu yeni formaları ve son haftalarda gerçekleştirilen tüm yeni transferler oyunda güncellenmiştir


1- Adım: Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir, Buraya tıklayarak Zarchiver'i indirebilirsiniz.

2- Adım: Zarchiver'i indirdikten sonra uygulamaya girin, ve indirdiğiniz dosyalar download klasöründe olacak download klasörüne girin. 

3- Adım: Download klasöründe üç dosya bulunacak, APK, DATA ve OBB bu dosyaların üçünede indirmelisiniz yoksa oyun kurulmaz.

4- Adım: ilk olarak  APK'nin üzerine tıklayıp yükleyin.

5- Adım: Sonrasında OBB dosyasının üzerine tıklayıp görüntüle diyin ve içinde bulunan klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın ve üstten bir kere geri gelin Android ve OBB'nin içine yapıştırın.

6- Adım: şimdi de DATA dosyasının üzerine tıklayıp görüntüle diyin ve içinde bulunan klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın ve üstten bir kere geri gelin Android ve DATA'nın içine yapıştırın.

Kurulum bu kadardı şimdi oyuna girebilirsiniz!


KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:Dosyalar:

FIFA23 APK: Tıkla İndir ↙️


FIFA23 DATA: Tıkla İndir ↙️


FIFA23 OBB: Tıkla İndir ↙️

Yorum Gönder

0 Yorumlar