FIFA 23 ÇIKTI! YENİ TRANSFERLER İNTERNETSİZ ANDROID 1GB

Yepyeni bir FIFA 23 moduyla karşınızdayım! Bugün sizlere yeni transferler ve 2022 - 2023 sezonu yeni formaları ele alarak mükemmel ve kaliteli bir FIFA 23 modu yaptık. Oyun 1GB'tır sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir ve internetsizdir.


Yepyeni temalı bir arayüz karşılayacak sizleri! Oyunun arka planı ve menüleri kırmızı temalı oldu arka planda çok güzel müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacaksınız. 

Tüm arayüz kırmızıya dönüştürülmüştür. Ve menülerdeki bölümlerde bulunan oyuncular yenilenmiştir, yeni güncel temsili futbolcu fotoğrafları konulmuştur.

Bu modumuzda eskisinden daha kaliteli ve sorunsuz hatasız bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz. Sıkıntısız bir şekilde kariyer modunda da oynayarak oyunumuzden keyif alabilirsiniz tüm istediğiniz dev ligler bulunmakta istediğiniz ligten istediğiniz takımla yepyeni bir kariyer oluşturabilirsiniz.

Oyunda bütün dev ligler bulunmakta ve bu dev liglerdeki bütün takımların yeni sezon 2022 - 2023 sezonu formaları ve gerçekleştirdikleri yeni dev transferler oyuna eklenmiştir.

Dediğim gibi son haftalarda gerçekleştirilen tüm yeni transferleri ele alarak bir mod yaptık. Avrupa'da transfer dönemi çok hareketli geçmektedir ve üst üste yeni transferler açıklanmakta bazı oyuncuların geleceği belirsiz ama gideceği takım çok belli olanlar var örneğin Lewandowski, Raphinha, Sterling ve ronaldo gibi,  bizde bu transferleri beklemeyip sürümümüzü çıkardık ve onlar bir sonraki modumuzda güncellenecek.

Güncellenenler:

Andreas CHRISTENSEN - BARCELONA

Franck KESSIE - BARCELONA

Angel Dİ MARIA - JUVENTUS

Paul POGBA - JUVENTUS

Kalvin PHILIPS - MANCHESTER CITY

Julian ALVAREZ - MANCHESTER CITY

Gabriel JESUS - ARSENAL

Fabio VIEIRA - ARSENAL

Richarlison - TOTTENHAM

Ivan PERISIC - TOTTENHAM


VE DAHA FAZLASI...


Oyundaki bütün takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyecekleri yeni sezon formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Bazı takımların yok çünkü henüz daha tanıtılmamıştır ancak çoğu takımın da tüm 2022 - 2023 formaları günceldir.

Yeni grafikler eklendi, grafikler eskisinden çok daha iyi ve kaliteli mod çıkardıkları yeni oyun deneyimleri sunmaktayız sizlere! Ayrıca butonlar da yenilenmiştir.


Aşağıdaki linki tıkladığınızda yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz o sayfada detaylı olarak herşey anlatmıştır ve dosyaları oradan indireceksiniz!

BURAYA TIKLA ↙️

Yorum Gönder

0 Yorumlar