FTS 23 ÇIKTI! ANDROID İNTERNETSİZ YENİ TRANSFERLER 22/23 FORMALARI

Uzun zaman sonra harika bir FTS 2023 moduyla sizlerin karşısındayım! Bugün sizlere kaliteli ve mükemmel bir FTS 23 modunu tanıttım. Oyun 300MB'dır internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.

ARAYÜZ

Oyun arayüzü yine her zamanki FTS oyunu gibi ancak arka planda tasarım farklılıkları yaratıyoruz bu modumuzun arka planında stadyum arka planı ve mavi siyah tonlu bir renk tasarımı kullanılmıştır.

Oyunumuzun arka planında birbirinden güzel yeni müzikler çalınmaktadır oyundayken neşeli olmanızı istiyoruz.


KARIYER MODU

Oyunda yepyeni bir kariyer modu deneyimi sunuyoruz kariyer modu açıktır istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip kaliteli bir kariyer başlatabilirsiniz.

Daha önce kariyer modunda sorunlar yaşanıyordu ancak ilerledikçe sorunları gideriyoruz ve daha iyi bir atmosferde oynamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmayı çalışıyoruz.

kariyer modunda oynarken çok keyif alacağınızdan eminim. Çünkü FTS'de kariyer modunda oynarken çok keyif alıyoruz.

ÇEŞİTLİ TURNUVALAR

Aşağıdaki görüntü de gördüğünüz üzere bu kısımda çeşitli turnuvalar bulunmakta her birine katılıp denyimleyebilirsiniz hepsi açıktır ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

HERŞEY GÜNCEL

Bu modumuzda A-Z'ye herşey tamamen güncellenmiştir tüm dev ligler bulunmakta ve bu liglerdeki bütün takımların 2022 - 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır.

Bu transfer sezonunda gerçekleştirilen LEWANDOWSKİ, DYBALA, RAPHINHA, DI MARIA, POGBA, PHİLİPS gibi tüm yeni ve büyük transferler güncellenmiştir.

YENİ FORMALAR 2022 - 2023

Oyunda bulunan liglerin içindeki bütün takımların 2022 - 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar günceldir.

Bu modumuzdaki grafikler her zamankinden daha iyi ve kaliteli görüntülere sahip yeni butonlar, yeni skorboard, yeni radar, yeni kontrol oku ve yeni reklam panoları bulunmaktadır. 

KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:

APK FTS 23 | TIKLA İNDİR ↙️


DATA FTS 23 | TIKLA İNDİR ↙️


OBB FTS 23 | TIKLA İNDİR ↙️

Yorum Gönder

1 Yorumlar