TAS 2022 DÜNYA KUPASI MODU ÇIKTI! İNTERNETSİZ ANDROID TÜM ÜLKELER

Yepyeni efsane bir TAS 2022 DÜNYA KUPASI moduyla sizlerin karşısındayım! 2022'nin sonlarında Katar'da düzenlenecek olan FIFA DÜNYA KUPASI 2022 artık çok yakın ve milli takımlar yeni formalarını tanıttı yeni oyuncular katıldı, bizde bunu ele alarak bu kez TAS modumuzda farklı bir mod yapmak istedik.

Modumuz 300MB sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve internet bağlantısı gerektirmemektedir. 

Yepyeni bir dünya kupası 2022 temalı bir kırmızı arka plan tasarlandı üzerinde de bu modumuza özel T8S22 şeklinde akıllıca bir logo tasarladık ve oyun arka planında birbirinden güzel yeni müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacağınızdan eminim.

Oyunda kariyer modu mevcüt istediğiniz kıtadan istediğiniz milli takımı seçip yepyeni keyifli bir kariyer başlatabilirsiniz hatasız ve sorunsuz bir kariyer deneyimi sunuyoruz hiç sıkıntı yaşamayacaksınız bundan sonuna kadar emin olabilirsiniz oyunda sadece milli takımların bulunduğunu belirtmek isteriz.

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere bu bölümde çeşitli turnuvalar bulunmaktadır bu turnuvalara katılıp farklı turnuvaları ve atmosferleri deneyimleyebilirsiniz. 

Burda en çekici ve en çok oynanan turnuva dostluk maçıdır çünkü bu turnuvada istediğiniz takımları kendiniz eşleştirebilir ve eğlenceli maçlar geçirebilirsiniz.

Adı üstünde Katar 2022 dünya kupası modu ve bu modta ligler ve özel takımlar yok! Sadece ve sadece milli 6 kıtanın milli takımları bulunmaktadır.

Şundan emin olabilirsiniz oyunda kimsenin bile tanımadığı ülkelerin milli takımları eklenmiştir !!! 

Ve tüm milli takımların formaları günceldir özellikle 2022 dünya kupasında yer alan milli takımların 2022 yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.

Oyundaki bütün futbolcuların benzer yüzleri yapılmıştır ve güncel 2022 dünya kupası formaları eklenmiştir.

Özellikle Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun son dünya kupası olacak ve onların adına bu modu keyifle oynayıp tadını çıkaralım.

Bu modta tamamen dünya kupası atmosferi getirmeye çalıştık grafikler iyileştirildi yeni çimler eklendi Katar 2022 dünya kupası topu yapıldı, yeni butonlar yeni radar Yeni oyuncu kontrol oku Yeni skorboard ve yepyeni reklam panoları tasarlandı.

KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:
ÖNEMLİ!

Aşağıda 3 çeşit APK bulunmakta cihazınıza hangisi uygunsa onu yükleyeceksiniz.

OBB DATA'nin içinde yer aliyor sadece DATA indirip videodaki gibi kuracaksınız.


APK TAS 2022 DÜNYA KUPASI:
DATA TAS 2022 DÜNYA KUPASI:

Yorum Gönder

0 Yorumlar