BARÇA STADYUM YAMASI! 2022 - 2023 YAMASI YENİ TRANSFERLER YENİ FORMALAR

Daha önce en son Dream League Soccer 2018'de gördüğünüz yepyeni bir yenilikle karşınızdayım bugün sizlere normal Dream League Soccer üzerine Barcelona futbol kulübünün stadyum ve 2022 - 2023 yeni kadro yamasını tanıttım.

Yama normal Dream League Soccer üzerine yapılmıştır yamada sınırsız para hilesi bulunmaktadır istediğiniz kadar harcayabilirsiniz para sınırsızdır her ne kadar harcarsanız harcayın paranız hiç azalmayacaktır ve ayrıca tüm transferlerin kilidi açılmıştır istediğiniz oyuncuyu kadronuza dahil edebilirsiniz.

Bu yamada sonunda stadyumu değiştirebildik en son Dream League Soccer 2018'de farklı farklı stadyumlar yapabiliyorduk ancak DLS 19'da bu imkansız hale gelmişti ama güncelleme geldiğinde oyun Normal Dream League Soccer'a çevrilmişti ve şimdi sonunda yeni bir Barcelona futbol kulübünün stadyumunu düzenleyebildik üzerinde barcelona futbol kulübünün logoları eklendi ve kulübün renkleri baz alınarak MAVİ - KIRMIZI temalı olmuştur koltuklar mavidir ve stadyumun her yeri değiştirilmiştir.

Sizin şuanda Türk takımların ve diğer takımların stadyum yamalarını istediğinizi biliyorum ancak bunu yapmamı istiyorsanız bana bilgisayar almam da yardımcı olmanız gerekiyor çünkü bunu yapmak hiç kolay değildir büyük bir uğraş gerektirmektedir. Bana yardımcı olmak için siteme ve kanalımı destek çıkmanız yeterlidir.

Bilgisayar aldığımda sizlere Dream League Soccer'da Türkçe spiker bile ekleyebilirim ancak bunu yapmak kolay değil ve iyi bir bilgisayara ihtiyacım var.

Bilgisayar aldığımda istekleriniz doğrultusunda takımların stadyum yamalarını tek tek yapabilirim!

Dediğim gibi yamada sınırsız para hilesi bulunmaktadır istediğiniz kadar stadyumunuzu şekillendirebileceksiniz çünkü para sınırsızdır hiç azalamayacak veya isterseniz de gerçek Camp Nou stadyumunu şekilllendirebilirsiniz.

Yama normal Dream League Soccer üzerinde yapılmıştır. Günceldir Barcelona futbol kulübünün bu transfer sezonunda gerçekleştirdiği olağanüstü transferler olan "Robert Lewandowski, Raphinha, Jules Kounde, Franck Kessie, Andreas Christensen ve Pablo Torre transferleri gerçek yüzleri ve gerçek pozisyonlarıyla eklenmiştir.


Yama Normal Dream League Soccer'ın son sürümü üzerinde yapılmıştır ve bu demek oluyor oyunda arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla online maçlar yapabilirsiniz.

Yamada Barcelona Futbol kulübünün 2022 - 2023 yeni formaları bulunmaktadır. Barcelona futbol kulübünün bu sezon giyeceği 2022 - 2023 güncel yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.


KURULUM VE TANITIM VİDEOSU:


APK BARÇA 23 | TIKLA İNDİR ↙️


OBB BARÇA STADI | TIKLA İNDİR ↙️


DATA BARÇA 23 | TIKLA İNDİR ↙️


Yorum Gönder

0 Yorumlar