Beşiktaş Kadrosu 2022/2023 Stadyum ve Yeni transferler Dele Ali, Gedson..

Beşiktaş taraftarlarından gelen yoğun istek üzerinde Bugün Normal Dream League Soccer üzerinde yaptığımız mükemmel bir Beşiktaş Jimnastik Kulübünün stadyum ve 2022 - 2023 kadrosunu tanıttım. Yeni gerçekleştirilen transferler yeni stadyum ve Yeni sezon Beşiktaş formaları eklenmiştir. Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.Yama Normal Dream League Soccer üzerinde yapılmıştır. Kadroda sınırsız para bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz paranız hiç azalmayacak çünkü para sınırsızdır ayrıca oyunda bulunan bütün oyuncuların kilidi açıktır transferler bölümüne girerek istediğinizi alıp kadronuza katabilirsiniz.
Beşiktaş Jimnastik Kulübüne özel yepyeni bir stadyum yapılmıştır. Stadyum yapımı tamamen bana aittir paylaşmak yasaktır. Stadyum siyah beyaz temalı oldu üstünde aynı Beşiktaş Vodafone park stadyumuna benzeyecek şekilde beyaz kızarmış arka plan eklendi. Ve stadyum şekli de aynı Vodafone park stadyumuna benzetilmiştir. Kapasitesi de neredeyse aynıdır.
Stadyumun içi de siyah beyaz olarak renklendirilmiştir koltuklar siyah merdivenlerde beyaz oldu böylece klasik Beşiktaş siyah beyaz rengi gözükmektedir. Beşiktaş logosu ise stadyumun alt kısmında yer almaktadır.
Stadyum aynı Vodafone park stadyumuna benzetildi kuşbakışı görüntüsü öyle göstermektedir.
kadro normal Dream League Soccer üzerinde yapılmıştır. Kadroda Beşiktaş'ın gerçekleştirdiği yeni transferler olan Wout Wegourst, Cenk Tosun ve gedson fernandes transferleri tamamen güncel bir şekilde eklenmiştir. Tüm oyuncuların pozisyonları doğrudur ve yüzleri de benziyor. Bu kadro yüzlüktür.Bu kadro ise Beşiktaş takımının normal kadrosudur. Bu kadroda tüm oyuncular normal genlidir. Ve bu kadroda da tüm yeni transferler eklendi tüm oyuncular bulunmakta ve pozisyonları doğrudur.Kadroda Beşiktaş takımının 2022 - 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır. Beşiktaş futbol takımının 2022 - 2023 sezonunda giyeceği yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar güncellenip oyuna aktarılmıştır ayrıca Beşiktaş resmi gerçek logosu da eklenmiştir.


Kadrodaki bütün takımların logoları lisanslanmıştır tüm rakip takımların A'den Z'ye kadar tüm takımların gerçek logoları ve orijinal isimleri bulunmaktadır. Logoların kalıcı olduğunu belirtmek isterim hiç kaybolnayacaktır bundan emin olabilirsiniz.
Bu kadro normal Dream League Soccer'ın son sürümünde yapılmıştır yani bu demek oluyor ki bu oyunda online oynayabilme şansınız var. Arkadaşlarınızla online maçlar yapabilir ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla online maçlar yapabilirsiniz! Çok keyif alacağınızdan adım gibi eminim!
BİLGİLENDİRME:

Eğer cihazınızda bu oyun yüklüyse APK indirmenize gerek yok sadece DATA VE OBB indirmeniz yeterli olur.

Ayrıca iki data bulunmakta Biri Beşiktaş normal kadrosu biride Beşiktaş yüzlük kadrosu tercih ettiğiniz birini indirip kuracaksınız.

KURULUM; YAZILI ANLATIM KISACA:

1 - Cihazınızda oyun yüklüyse APK indirmenize gerek yok sadece DATA ve OBB indirmeniz yeterlidir.

2 - APK'yı yükleyin.

3 - OBB dosyasının içindeki klasörü kopyalayın ANDROID/OBB'ye aktarın.

4 - DATA dosyasının içindeki klasörü kopyalayın ANDROID/DATA'ya aktarın.

TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar