Dream League Soccer 2023 - DLS 23 Yeni Versiyon Android internetsiz

Uzun bir aradan sonra tekrar karşınızdayım! Bugün sizlere Dream League Soccer 2023 oyununu tanıttım. Oyun son sürümde yapılmıştır online oynanabilir ve yaklaşık 300MB'tır. Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir. Kapakta FC Barcelona'ya yeni transfer olan Polonyalı ünlü futbolcu Robert Lewandowski koyuldu forması siyah oldu arka plan beyaz temalı ve solunda da daha şekilli bir logo yazı tasarımı kullanılmıştır. Kapağının sağ üst ve alt kısmında FTG Yazısı ve FIFpro logoları eklenmiştir.
Oyununun ana menüsü olarak adlandırılan kısımda kapaktaki tasarımı kullanılarak farklı bir görünüş ortaya çıkmıştır. Ve sol üstte farklı bir Dream League Soccer 2023 logo dizilim şekli tercih ettik ve tam uyumlu olacak şekilde konumlandırılmıştır. Ve burda da aynı kapaktaki gibi FTG ve FIFpro logosu eklenmiştir bu görüntüyü daha resmi ve havalı hale getirmektedir.
Oyunumuz son sürümde yapılmıştır tüm sunucular açıktır yani bu demek oluyor ki oyunda rahatça dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla ve arkadaşlarınızla online maçları yapabilirsiniz. 

Ayrıca Yepyeni altın - siyah temalı bir dlo rating kartı tasarlandı derece düzgün şekilde gözükecek şekilde siyah dokusu kullanıldı. 

Bu menünün üstü dikkat çekiyor bu oyunumuzda o kısımda değişiklikler yaptık. Para çerçevesinin yanı sıra elmas çerçevesi de ekledik ve solunda da DLS 22'den bazı örnek bölümler eklenmiştir. Aynısını birazdan ana menüde de göreceksiniz. 
Şimdi oyunun ikinci ana menüsünü tanıtacağım, öncelikle oyunun en önemli değişikliklerinden olan menünün üst kısmından başlamak istiyorum üst kısımda aynı online bölümündeki gibi para çerçevesinin yanı sıra elmas, fırsatlar ve etkinlik çerçeveleri de eklendi çerçeveler farklı renkli oldu para çerçevesi - altın, Elmas çerçevesi ise açık mavi rengine çevrildi.

Oyunun arka planında kapaktaki arka plan kullanıldı ve tuş renkleri de oyunun teması baz alınarak siyah - beyaz - gri olarak temalandırılmıştır. Takım yönetimi kısmında ise Real Madrid Teknik direktörü Carlo Ancelotti fotoğrafı eklendi ve bu unsur takım yönetimini temsil etmektedir.


Oyundaki bütün transferlerin kilidi açıktır ve sınırsız para bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz. Ve istediğiniz oyuncuyu imzalayabilirsiniz En önemlisi ise transferlerde eski Dream League Soccer sürümlerinde olan ve sonradan kaldırılan oyuncuların bulunmasıdır örneğin; Arda Turan, Andres Iniesta, Zlatan Ibrahimovic vb.. gibi oyuncular transferler listesinde bulunmakta ve alabileceksiniz ayrıca satsanız de transfer bölümünde mevcüt olacak tekrar alabileceksiniz.


Ve ayrıca tüm kartların arka planı değiştirildi kartlar Gri - siyah temalı olmuştur. Özellikle oyuncunun bulunduğu fotonun arka planı siyah renkli oldu ve üzerinde efektler kullanıldı ve bu efektler kartları daha havalı yapmaktadır.


Oyuna özel yepyeni bir stadyum yapıldı stadyum normal sade bir şekilde düzenlendi oyun tema renkleri baz alınarak Beyaz - Gri - Siyah temalı bir stadyum yapıldı. Üzerinde hiçbir logo bulunmamakla birlikte sade bir tasarıma sahip ve oyuna çok uygun bir stadyum oldu. Bu stadyum oyunu bambaşka bir boyuta taşımaktadır.
Bu oyunumuzda takım eklemedik yani oyunu indirdiğinizde baştan yepyeni bir kariyer başlatıp sıfırdan kendiniz bir takım kuracaksınız ve o takımla beraber oyununuzu devam ettireceksiniz transferler açık istediğiniz oyuncuyu imzalayabilir ve kendinizi efsanelerden oluşan bir kadro oluşturabilirsiniz. Takım yönetimi arka planı ise siyah temalı oldu ve bu oyuna uyumlu olmuştur.
Gizli oyuncu haftasının menüsü de tamamen değiştirildi. Gizli oyuncu kartları gri temalı olup üzerinde Gizli oyuncu sembolü kullanılmıştır. Ve kartlar beyaz ve Gri olarak temalandırılmıştır.
Oyunda tüm logolar lisanslidir, oyunda bulunan bütün takımların orijinal logoları ve gerçek isimleri bulunmaktadır. Logolar kalıcıdır hiç kaybolnayacak bundan emin olabilirsiniz. Herşey kaliteli ve muazzam bir şekilde düzenlenmiştir.
Oyunda yeni buttonlar tasarlandı buttonların tuş şekilleri değiştirildi daha havalı oldu ve üstünde ki A - B - C Yazılarının fontu da çok daha şık hale gelmiştir. Yeni radar yapıldı radar siyah temalı oldu yeni oyuncu kontrol oku eklendi.

Ayrıca gol atınca müzik çalınacak bu yeni bir özelliktir umarım hoşunuza gider ve ayrıca tamamen olmazsa da oyunda bazen farklı taraftar sesleri de duyacaksınız. Bu oyunu daha ilgi çekici hale getirmiştir.KURULUM, YAZILI ANLATIM:


1 - APK'yi yükleyin. 

2 - OBB dosyasının içindeki klasörü kopyalayın, ANDROID / DATA'nın içine ekleyiniz.


ÖNEMLİ:

Data dosyası yok sadece APK ve OBB indirip kuracaksınız. Kadroyu kendiniz sıfırdan kurup öyle devam edeceksiniz.TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar