Fenerbahçe 2022/2023 Kadrosu ve Stadyumu, Yeni Transferler E.Mor, Lincoln, Bruma..

Yoğun istekleriniz doğrultusunda Galatasaray'dan sonra Bugün Normal Dream League Soccer üzerinde yepyeni bir fenerbahçe 2022 - 2023 kadro kadrosu ve stadyumunu tanıttım! Yeni transferler eklendi, yeni formalar tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Oyun internetsizdir sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.


Kadro normal Dream League Soccer'ın son sürümü üzerinde yapılmıştır. Oyunda sınırsız para hilesi bulunmaktadır istediğiniz kadar harcayabilirsiniz hiç azalmayacak çünkü para sınırsızdır ayrıca oyunda bulunan tüm transferlerin kilidi açıktır istediğiniz oyuncuyu satın alıp kadronuza katabileceksiniz.Yepyeni bir fenerbahçe stadyumu düzenlenmiştir. Stadyum yapımı tamamen bana aittir benim tarafından yapılmıştır. Stadyum gerçek şükrü saraçoğlu stadyumuna benzetilmiştir ve sarı lacivert temalı oldu üzerinde de fenerbahçe resmi logosu bulunmaktadır her yanıyla mükemmel bir stadyuma benzemiş oldu.
Stadyumun içi de görüntüdeki gibi koltuklar lacivert merdivenler ise sarı temalı olmuştur adeta kendinizi Fenerbahçe spor kulübünün atmosferinde hissedeceksiniz stadyumun çatısında da sarı lacivert renkleri kullanıldı ve üzerinde de fenerbahçe spor kulübünün resmi logosu konumlandırılmıştır.


Oyun kadrosu normal Dream league soccer üzerinde yapılmıştır. Fenerbahçe 2022 - 2023 kadro yaması bulunmaktadır. Fenerbahçe'nin bu transfer sezonunda gerçekleştirdiği bazı olağanüstü transferlerden olan Enrique lincoln, Emre mor ve Tue Bruma transferleri orijinal pozisyonları ve yüzleriyle eklenmiştir, bu kadro yüzlüktür. Aşağıdaki görüntüde gördüğünüz üzere her zamanki gibi yaptığımız bir kadronun normal genli halidir. Fenerbahçe normal kadrosu da yapılmıştır. Tıpkı yukarıdaki gibi tüm oyuncular güncel ve yeni transferler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra kadroda Fenerbahçe futbol takımının yıldızların futbolcularından genç yetenek Arda Güler forvet oyuncu Serdar dursun, sol bek ferdi kadıoğlu ve kaleci altın bayındır gerçek pozisyonları ve mevkileriyle kadroya eklenmiştir.Oyunda fenerbahçe'nin 2022 - 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır. Fenerbahçe futbol takımının 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği tüm yeni formaları tasarlanıp kadroya aktarılmıştır ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm Fenerbahçe 2022 - 2023 formaları güncellenip oyuna eklenmiştir.


Oyundaki bütün futbol takımlarının logoları lisanslanmıştır ve bunun yanı sıra oyunda bulunan bütün futbol takımlarının orijinal isimleri eklenmiştir. Ve dediklerimin tamamı %100 kalıcıdır hiçbir şekilde kaybetmeyeceksiniz hepsi tamamen kalıcıdır o konuda emin olabilirsiniz.Ayrıca en önemlilerinden oyun Normal Dream League Soccer'ın son sürümünde yapılmıştır! Bu demek oluyor ki oyunda istediğiniz arkadaşınızla online maçları yapabilirsiniz ve aynı şekilde dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla da online oynayabilirsiniz bütün serverler açıktır ve çok keyif alacağınızdan eminim!
BİLGİLENDİRME:

Aşağıda iki data olacak biri normal kadro biride yüzlük kadro istediğiniz birini indireceksiniz!

Ve ayrıca oyun cihazınızda yüklüyse APK dosyasını indirmenize gerek yok sadece DATA ve OBB indirmeniz yeterli. 

Özellikle stadyumun görünmesine istiyorsanız OBB'yı kesinlikle indirip kurmalısınız!


TANITIM VİDEOSU:


APK 22/2023


OBB ÜLKER STADI


DATA %100 KADRO


DATA NORMAL KADRO

Yorum Gönder

0 Yorumlar