BÜYÜK DEVRİM! DLS 19'DA 22/23 SEZON GÜNCELLEMESİ! YENİ TAKIMLAR


Mükemmel ve yıllardır istediğiniz efsane bir DLS 19 üzerinde yapılan DLS 23 versiyonuyla karşınızdayım! Bugün sizlerle beraber DLS 19 üzerinde düzenlenen 2022 - 2023 sezonu transfer piyasa güncellemesini tanıttım! Oyun 300MB'dır. Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.
Oyun Normal Dream Leagur Soccer 2019 üzerinde yapılmıştır ve üzerinde çok önemli bir yenilik getirilmiştir.

Bu oyunu çekici yapan zaten bu özelliktir. Aslında bu özellik yıllardır istediğimiz ancak bir türlü kavuşamadığımız bir özelliktir. 

Bugün ise sonunda hayallerimiz gerçekleşti! Aslında bu çok önemli bir gelişmedir zira biz DLS hayranları oyunumuzda böyle hoşumuza gidecek özellikleri severiz.


Bu versiyonumuzda ise bu yeni özelliğin üzerinde etkileyici bir kapak ve tema tasarlanmıştır. Oyunun kapağı gerçekten çok etkileyici ve kapağımızda Robert Lewangoalski & Vinicius Junior bulunmaktadır.


EVET! Sonunda sevdiğimiz bu oyunda dileğimiz gerçekleşmiştir. DREAM LEAGUE SOCCER 2019 sürümümüzde Tüm Transfer Piyasası 2022 - 2023 sezonuna göre güncellenmiştir!


Eski DLS 19 sürümlerimizde transfer bölümündeki oyuncular 2018-2019 Sezonuna göre ayarliydı. 


Her ne kadar zaman zaman bu oyunun üzerinde farklı DLS 22/23 versiyonları yapsak ta ilgi çekmiyordu çünkü oyunun önemli kısmı olan transfer Piyasası güncel değildi aynı zamanda rakipler de güncel değildi ve bu çoğumuzu sıkmıştı.


Ve bugün ise sonunda kavuştuk! DLS 19'da yeni sürüm artık tamamen geldi ve elimizde! Dikkat çeken en önemli oyuncular ise Messi, Ronaldo, Lewandowski ve haaland gibi oyunculardır.
Önemli olan ise şudur; bu oyucular artık 2022 ve 2023 sezonuna göre güncellendi yani Messi PSG'de, Ronaldo ise Manchester United'ta!Sadece bu oyuncular değil! Aynı zamanda oyunda bulunan bütün takımlar 2022 ve 2023 sezonuna göre güncellenmiştir. Hatta Pedri, Haaland gibi eski DLS'de olmayıp şimdi eklenen oyuncular bulunmakta bu oyuncuları istediğiniz zaman satın alabilir ve istediğiniz zaman satabilirsiniz. Asla transferler bölümünden kaybolmayacaktır yine istediğiniz zaman alabileceksiniz.

ROBERT LEWANDOWSKI

Bu yaz transfer döneminde Bayern münih'ten ayrılarak FC Barcelona'ya transfer olan Polonyalı forvet Robert Lewangoalski güncellenmiştir.

Oyunda artık Polonya formasıyla değil! Yeni takımı olan Barcelona Formasıyla gözükecektir!ERLING HAALAND


Bu transfer sezonunda borussia dortmundtan ayrılarak Manchester city'ye transfer olan Norveçli forvet Erling Haaland artık oyunda mevcüt!


Aslında bildiğimiz üzere Haaland DLS19'da yoktu, ancak bu sürümümüzde Erling Haaland'ı oluşturup oyuna ekledik. Yüzü benziyor mevkisi, ayağı, boyu ve genleri tamamen doğru ve uygun bir şekilde yapılmıştır.


Erling Haaland'ın oyunda artık kalıcı olduğunu belirtmek isterim! İstediğiniz zaman alabilirsiniz ve satarsanız da gitmeyecektir tekrar alabileceksiniz.


PEDRİ


FC Barcelona'da oynayan dünyanın en iyi genç orta sahası olan ispanyol futbolcu Pedri gonzalez de aynı Haaland gibi yeni oluşturulup oyuna eklenmiştir. 

Yüzü benzetildi genleri uygun. boy, mevki ve diğer özellikleri de tamamen güncellendi!

Bu oyuncuyu da İstediğiniz zaman alabilir ve istediğiniz zaman satabilirsiniz asla transfer listesinden kaldırılmayacaktır her zaman kalıcıdır, aynı şekilde tüm yeni oyuncular!

BUNDESLIGA


En önemlilerinden biri de Bundesliga oyuncularının eklenmesidir!


Oyunda Thomas Müller, Kimmich ve neuer gibi bayern'de oynayan ünlü alman futbolcuları oyuna eklenmiştir Bayern formasıyla görünmeyebilir ancak oyuncuların olması bizi mutlu ediyor.


Sadece Bayern oyuncuları değil! Ayrıca jenerasyonun çok sevdiği Marco Reus ve mathis hummels gibi diğer alman yıldızlar da oyunda bulunmaktadır.


KURULUM, Yazılı Anlatım:


Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiver'dir. Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.


1 - APK'yı yükleyin.


2 - DATA dosyasına girin içinde bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.


3 - OBB dosyasına girin içindeki bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın.
TANITIM VIDEOSU IZLE:


Yorum Gönder

0 Yorumlar