DLS 22 Forma Uygulaması Çıktı! Android-IOS Süper lig dahil tüm ligler..

Artık saatlerce istediğiniz takımım formasını heryerde aratmamanız için mükemmel ve efsane ötesi bir forma uygulaması geliştirilmiştir. Uygulamada sadece DLS 22 formaları bulunmaktadır. 

Uygulama hakkında bahsedecek olursak, Uygulama internet bağlantısı gerektirmiyor. Hem Android ve hem IOS cihazlarında rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama boyutu ise 50MB'tır.
Uygulama arayüzünde geçişli kapaklar, formalar bölümü ve uygulama hakkında bilgi edineceğiniz bölüm bulunmaktadır.

Oyun teması tamamen yeşil temalı oldu çok iyi tasarıma ve geçiş efektlerine sahip.
Arayüzünün sol bölümünü baktığınızda, arama bölümü, tüm ligler, milli takımlar, laliga, premier league, Serie A, Brezilya ligi, Hindistan ligi, Fransa ligi, Major League Soccer ve Almanya bundesliga gibi dünya futbol liglerini göreceksiniz. 

Ayarlar, ve özelleştirme gibi bölümlere de burdan ulaşabilirsiniz.

Uygulama da tüm futbol ligleri bulunmakta uygulama daha yeni çıktığı için her ligte 4-5 takım veya daha az takım var ve bazı takımların 2021 - 2022 sezonu formaları bulunmakta dediğim gibi oyun daha yeni çıktı ve herşey çok yakında düzelecektir.Oyunda şimdilik Türkiye'den Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, İstanbul başakşehir ve Konyaspor takımlarının 2021 ve 2022 sezonu formaları bulunmaktadır.  

Dediğim gibi bunlarla sınırlı kalmayacak tüm süper lig takımları ve diğer Avrupa liglerinde bulunan eksiklikler giderilecektir.


Formaları ve logoları oyuna aktarmak çok kolay ve basittir. Öncelikle herhangi bir ligten istediğiniz bir takımı seçin ve o takıma girin zaten logo veya formanın yanında kopyala tuşu olacak. Orda kopyalayı tıklayacaksiniz ve oyuna girip aktaracaksınız.

TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar